Pagrindinis > Naujienos > Savaitgalį dėmesį kaustė 30-asis galiūnų turnyras

Savaitgalį dėmesį kaustė 30-asis galiūnų turnyras

Šeštadienį Marijampolėje vyko grandiozinis 30-asis jubiliejinis galiūnų turnyras, kuris sutraukė didelį būrį sporto entuziastų ir žiūrovų. Tradicinio vasaros renginio nepraleido ir savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, administracijos direktorius Karolis Podolskis, savivaldybės tarybos nariai.

Savivaldybės meras dėkojo ilgamečiam šio turnyro organizatoriui Alvydui Kirkliauskui, kuris jau 30 metų organizuoja šias sporto varžybas, skiria joms savo dėmesį ir laiką. Pasak mero, vasara Marijampolėje neįsivaizduojama be šio galiūnų turnyro, kuris kiekvienais metais į Sūduvos stadioną sutraukia ne tik galiūnus, bet ir juos palaikančius bei jais besižavinčius marijampoliečius bei miesto svečius.

Šiemet varžybose dalyvavo 10 sportininkų iš 8 valstybių. Lietuvai atstovavo Dainius Repšys, Mantas Lalas ir Karolis Aleksandravičius. Mantas Lalas buvo nepralenkiamas 170 kg skydo nešimo rungtyje – nunešė net 100 metrų. Intriga dėl prizinių vietų laikėsi iki pat paskutinės rungties –  skydo nešimo, kuri sumaišė kortas ir trejetukas po 6 rungčių atrodė taip: 1. Pavlo Kordiyaka, 2. Mantas Lalas, 3. Gunnar Gimbutas.

Rungčių, kuriose savo ištvermę ir jėgas demonstravo sportininkai buvo ir laiko patikrintų, ir keletas naujų, dar nebandytų. Tai: „Kėlimo estafetė“ – 140 kg rąstas (3 kartai), 120 kg blokas (2 kartai), 90 kg svarmuo (1 kartas); „Atkėlimas“ – 300 kg,  automobilio laikymas, 400 kg rentinys ir 260 kg vamzdžio vertimas (2 kartai); „Nešimo estafetė“ – lingė (100 kg), ratas (100 kg), alkūninis velenas (130 kg), variklis (130 kg), diskatorius (160 kg) ir 170 kg skydo „Lietuva“ nešimas.

Tarp rungčių susirinkusius žiūrovus ir dalyvius linksmino scenos grandas Vytautas Šiškauskas. Šventę vainikavo „Bliko“ fejerverkas.

lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE