Pagrindinis > Dėmesio! > Savo balsavimu palaikykime laisvalaikio erdvės įrengimą Marijampolėje

Savo balsavimu palaikykime laisvalaikio erdvės įrengimą Marijampolėje

 

Asociacija „Marijampoliečiai“ yra organizacija, vienijanti žmones, kurie myli savo miestą ir nori jame kurti teigiamus pokyčius. Pastaraisiais metais Marijampolė labai išgražėjo, buvo renovuotos viešosios erdvės, miesto parkai tapo gražūs gamtos ir architektūros sintezės pavyzdžiai. Vasaros vakarais čia gali pamatyti atsiskleidžiantį šviesos ir vandens derinio grožį, kuris traukia miestiečius ir miesto svečius.

Norėdama suteikti miesto bendruomenei galimybių daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis parke ir gamtoje, organizacija pateikė projektą „Parkas gyvai“, kuris buvo atrinktas komisijos ir pateiktas vertinti visuomenei. Iki gegužės 30 d. vyksiančiame balsavime daugiausiai balsų surinkęs projektas gaus 1500 eurų finansavimą realizuoti savo idėjai. Balsuoti už projektą galima apsilankius svetainėje www.geridarbai.lt ir paspaudus laukelį „Balsuoti už projektą“, apačioje, dešinėje puslapio pusėje radus socialinių tinklų ikoną. Savo balsą gali atiduoti asmenys, prisiregistravę socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twiter“. Asociacijos „Marijampoliečiai“ pateiktas projektas pretenduoja laimėti finansavimą Marijampolės miesto parkų patobulinimui ir šių erdvių pavertimui tikra bendruomenės svajone.

„Laimėję projektą, įrengtume intelektualių ir sportinių žaidimų erdvę arba net kelias erdves, kurios sujungtų skirtingas amžiaus kartas, šeimas ir visą bendruomenę bendram laisvalaikio praleidimui gryname ore. Jau ne kartą mačiau, kaip Marijampolės bendruomenė susitelkia dėl bendrų idėjų, todėl tikiu, kad ir šįsyk mes būsime vieningi ir kartu laimėsime savo miestui dovaną“, – sakė asociacijos „Marijampoliečiai“ vadovė Vaida Kelerytė-Burokienė. Ji kviečia aktyviai balsuoti ir raginti savo balsą atiduoti draugus ir artimuosius.

Žaidimų erdvė taptų nuolatos prieinama užimtumo priemone bei skatintų įsitraukimą įvairiais žaidimų turnyrais. Parkai taptų dar labiau kiekvieno bendruomenės pamėgtomis poilsio ir įdomios veiklos vietomis, lankomi ir prižiūrimi, o miestiečiai daugiau laiko skirtų bendroms veikloms gryname ore.

Asociacijos „Marijampoliečiai“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite