Pagrindinis > Naujienos > Sekmadienį Marijampolės mieste šurmuliavo senjorai

Sekmadienį Marijampolės mieste šurmuliavo senjorai

Spalio 1-ąją minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną Marijampolės savivaldybės išrinktoji merė Irena Lunskienė tradiciškai pakvietė visus senjorus išgerti puodelį arbatos ir pasišnekučiuoti. Tos pačios dienos popietę visus sukvietė ir savo mokslo metus pradėjo Marijampolės Trečiojo amžiaus universitetas.

Prieš prasidedant dainoms ir šokiams, sveikinimo žodį tarė išrinktoji merė I. Lunskienė. Ji pasidžiaugė, kad susirinko gausus būrys senjorų, jiems dėkojo, sveikino su jų švente ir linkėjo sveikatos. Vėliau pasisakė Socialinio departamento direktorė Daiva Pankauskienė ir Tarybos narys Alvydas Kirkliauskas.

Renginio metu gerą nuotaiką palaikė folkloro ansamblis „Žibinyčia“. Ansamblio atliekami kūriniai senjorams patiko – vieni drauge su atlikėjais dainavo lietuvių liaudies dainas, o kiti šoko – kas poroje, o kas rateliu.

Po dainų ir šokių visi buvo pakviesti pasivaišinti arbata ir bandelėmis. Kelias valandas trukęs renginys nepaliko abejingų – išeidami žmonės dėkojo už puikiai praleistą laiką ir žadėjo sugrįžti kitąmet.

Iškart po šio renginio įvyko Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų pradžios šventė. Susirinko pilna Kultūros centro salė žiūrovų, studentų ir svečių. Svečiai, atvykę ne tik iš kaimyninių regionų (Vilkaviškio, Kalvarijos, Birštono), bet ir Lenkijos Suvalkų miesto, tarė šiltus sveikinimo žodžius. Išrinktoji merė įteikė ir padėkos raštus labiausiai prie universiteto gyvavimo prisidėjusiems asmenims.

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Černauskaitės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE