Pagrindinis > Regione > Kultūra > Šimtmečio dainų šventės dalyviams iš Marijampolės – merės padėkos ir atminimo medaliai

Šimtmečio dainų šventės dalyviams iš Marijampolės – merės padėkos ir atminimo medaliai

 

Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“ birželio 30–liepos 6 dienomis dalyvavo gausi Marijampolės savivaldybės meno mėgėjų delegacija – 520 dalyvių iš 24-ių kolektyvų. Grįžusius iš dainų šventės meno kolektyvų vadovus pagerbė Savivaldybės merė Irena Lunskienė ir jos pavaduotojas Romualdas Makauskas. Meno kolektyvų vadovams ir šventės delegacijos darbo grupės nariams įteiktos padėkos ir Lietuvos šimtmečio dainų šventės atminimo medaliai. Tarp jų žinomi respublikoje chorvedžiai Mindaugas Radzevičius, Virginija Junevičienė, Pranas Pavilionis, choreografai Daina Misiukevičienė, Virginija Sagulina, Alina Kvietkauskienė ir kiti – iš viso 26 vadovai. Savivaldybės vadovė I. Lunskienė nuoširdžiai padėkojo kiekvienam iš jų už sunkų, bet prasmingą darbą, kuris kartu su visa Lietuva sukūrė nuostabų reginį. „Jūs esate labai laimingi žmonės, nes savo darbu visada kuriate šventę”, – šmaikštavo merė.

Marijampoliečiai sėkmingai dalyvavo folkloro dienoje, teatrų dienoje, kanklių koncerte, ansamblių vakare, šokių šventėje, dainų dienoje.

Dainų šventę paskutinę dieną vainikavo Dainų diena „Vienybė težydi“, į vieną milžinišką chorą Vingio parke sukvietusi per 12 tūkstančių dainininkų ir tiek pat žiūrovų. Garbė diriguoti šiam milžiniškam kolektyvui buvo suteikta ir Marijampolės kultūros centro Česlovo Sasnausko kamerinio mišraus choro vadovui Mindaugui Radzevičiui. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir Marijampolės kultūros centro vaikų ir jaunimo choro ,,Vyturėlis“ jaunių grupės vadovė Bronislava Barauskienė. Jos rankdarbiai buvo atrinkti ir eksponuojami tarp tautodailininkų darbų dainų šventės „Vardan tos…“ Liaudies meno parodoje.

Komunikacijos skyrius

36990687_1114672122023555_6292491770018136064_o

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE