Pagrindinis > Dėmesio! > Sodininkų bendrijos tampa sunkiai pravažiuojamos ugniagesiams gelbėtojams

Sodininkų bendrijos tampa sunkiai pravažiuojamos ugniagesiams gelbėtojams

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas ragina atkreipti ypatingą dėmesį į sodininkų bendrijas, kuriose sezono metu ar nuolat gyventi persikelia vis daugiau miestų gyventojų ir dėl to kyla vis daugiau incidentų. Pagal gautus iškvietimus gesinti sodininkų bendrijų teritorijose kilusius gaisrus ar atlikti kitus gelbėjimo darbus skubantys ugniagesiai gelbėtojai dažnai susiduria su įvairiomis kliūtimis – tai gaisriniams automobiliams pravažiuoti nepritaikyti ar per siauri keliai, tai juose gyventojų savavališkai įrengtos tvoros, vartai, užkardai, matomumą apsunkinantys negenimi medžiai, krūmai ir pan. Pasitaiko atvejų, kai sodininkų bendrijų žemės sklypų savininkai augalus sodina ir tvoras tveria už savo nuosavos teritorijos ribų, taip dar labiau susiaurindami pravažiavimo kelius. Įveikti savavališkai įrengtas kliūtis gaištamas brangus laikas, o tai turi įtakos incidentų likvidavimo sėkmei.

 Marijampolės savivaldybėje yra trisdešimt sodininkų bendrijų. Sklypų savininkai ar naudotojai turi pasitikrinti savo teritorijas ir nedelsiant atlaisvinti pravažiavimus. Kreipiamės ir į visus gyventojus prašydami atkreipti dėmesį į minėtą situaciją ir, jei yra problemų, imtis visų galimų priemonių šalinti esančias nelegalias kliūtis, trukdančias pravažiuoti gaisriniams automobiliams bei ugniagesiams gelbėtojams tinkamai vykdyti gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbus. Jei matote problemas, pirmiausia reikėtų informuoti tos sodininkų bendrijos pirmininką. Tam pakaktų nuotraukos. Marijampolės savivaldybės administracija teiks pagalbą tik kraštutiniu atveju, jei bendrijos pirmininkas vienas bus nepajėgus ištaisyti padėties.

Komunikacijos skyrius

Reklama: stogulinija.lt

Reklama: kiemoprojektai.lt 

Komentaras “Sodininkų bendrijos tampa sunkiai pravažiuojamos ugniagesiams gelbėtojams

  1. Nu jo .. Visi nori atsiriekti sau žemės kuo didesnį gabalėlį, pats daryčiau tą patį. Dabar visi apsijuosia namus tvoromis, tad įsivaizduoju, kad tikrai sunku gali būti pravažiuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE