Pagrindinis > Regione > Kultūra > Spalvinga Marijampolės YAMAHA muzikos mokyklos vaikų kelionė į muzikos šalį

Spalvinga Marijampolės YAMAHA muzikos mokyklos vaikų kelionė į muzikos šalį

 

Marijampolės YAMAHA muzikos mokyklos kolektyvas pradžiugino šiltu ir spalvingu koncertu Marijampolės kultūros centre. Gražios dalyvių ir žiūrovų emocijos renginyje patvirtino, kad muzikuojantys mažyliai ir vaikai dovanoja didžiulį džiaugsmą savo tėveliams ir seneliams.  

Šauniojo Kluono Tuko vedami kartu su savo mamytėmis muzikavo ir vos pradėję pažinti spalvingą muzikos pasaulį mažiausieji, ir vyresnieji, žengiantys pirmuosius žingsnius susipažįstant su muzikos instrumentais, ir jau muzikuojantys. Mokyklos ugdytiniai kartu su tėveliais ir mokytojais pademonstravo, ko išmoko panaudojant savitus, atsižvelgiant į amžiaus grupes sukurtus šios mokyklos mokymo metodus. Vaikų pasiekimais nuoširdžiai džiaugėsi ir susirinkę žiūrovai.

Šventinę nuotaiką dovanojusius koncerto dalyvius pasveikino Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Lunskienė, pasidžiaugdama, kad Marijampolėje veikia YAMAHA muzikos mokykla, kurioje muzikuoti gali patys mažiausieji ir jų tėveliai, o vyresni vaikai mokosi groti įvairiais muzikos instrumentais.

„Gražu matyti, kaip mažyliai kartu su tėveliais bando dainuoti, vyresnieji kartu su mokytojais demonstruoja savo pirmuosius muzikinius gebėjimus. Vaiko lavinimas ankstyvajame amžiuje ir jo tęstinumas – labai svarbu, ir tai yra išskirtinis jūsų mokyklos bruožas. Per žaidimą, instrumento pažinimą jūsų mokykloje išmokstama muzikuoti ir pažinti paslaptingą muzikos pasaulį“, – linkėdama mokyklai sėkmės ateityje, sakė mero pavaduotoja.

Marijampolės YAMAHA muzikos mokykloje dirbantys ir koncertą rengę mokytojai – Aušra Morkūnienė, Lina Vaitukaitienė, Irma Žebrauskienė, Remigijus Morkūnas – taip tai džiaugėsi savo ugdytinių pasiekimais ir dėkojo tėveliams, kurie muzikuoja kartu ir skiria daug dėmesio vaikų lavinimui.

„Mūsų mokyklos klasės yra įkurtos beveik visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Muzikos mokyklos programos yra skirtos kūdikiams, vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Pradėti žaismingą kelionę į muzikos pasaulį su Robiu gali jau mamos su kūdikiais nuo 4 mėnesių, o prisijungti prie kitų grupių galima visus metus“, – sakė Degučių lopšelio-darželio patalpose įsikūrusios YAMAHA muzikos mokyklos Marijampolės klasės, kurioje per penkiasdešimt mažųjų marijampoliečių susipažįsta su muzikos pasauliu, vadovė Aušra Morkūnienė.

Lietuvoje jau 22 metus, o Europoje 62 metus gyvuojanti YAMAHA muzikos mokykla padeda vaikams nuo pirmųjų gyvenimo mėnesių įžengti į muzikos šalį ir ugdyti savuosius talentus ir gebėjimus.

Viešųjų ryšių tarnyba

DSC_0010

Danguolės Micutienės nuotraukos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE