Pagrindinis > Naujienos > Spalvoto meduolio diena Marijampolėje – džiaugsmas ir mažiesiems, ir tėveliams!

Spalvoto meduolio diena Marijampolėje – džiaugsmas ir mažiesiems, ir tėveliams!

Marijampolėje Spalvoto meduolio dieną vaikai nuo ryto kūrė mažuosius meduolinius stebuklus. Savo rankomis padarytą šiltą mielą dovaną iš širdies dovanojo tiems, kam to labiausiai trūksta: vaikų globos namų vaikams. Renginyje apsilankė Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys, mero pavaduotojas Sigitas Valančius su žmona Gražina, Vaikų dienos centrų vaikai, seneliai su anūkais ir daug jaunų šeimų. Tai patvirtina, kad dalijimasis Spalvoto meduolio akcijos gerumu Marijampolėje tampa gražia tradicija.

Marijampolė Spalvoto meduolio akcijoje dalyvauja jau antrus metus. Kasmet vis daugiau savivaldybių, savanorių, kepyklėlių ir rėmėjų prisideda prie šio projekto ir dalijasi gerumu.

Šių metų Spalvoto meduolio projekto koordinatorė Marijampolėje Neringa Bindokaitė, savanoriaujanti šios akcijos renginiuose jau penkerius metus, džiaugėsi, kad į „Soto“ kepyklėlę mažojo penkerių metų jubiliejaus proga užsuko daug jaunų šeimų su vaikais. Marijampoliečiai Spalvoto meduolio dieną prie bendro kalėdinio gerumu ir meduoliniais skanėstais kvepiančio stalo akcijos metu nuspalvino 335 meduolius.

Džiugu, kad ši graži Spalvoto meduolio idėja Marijampolėje tampa džiugia kalėdinio gerumo švente, jungiančia mažuosius marijampoliečius, dovanoja gerumą  ir artėjančių Kalėdų šilumą.

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE