Pagrindinis > Dėmesio! > Stambiagabaričių, pavojingų atliekų ir buitinės ekektronikos surinkimo grafikas 2024 metais

Stambiagabaričių, pavojingų atliekų ir buitinės ekektronikos surinkimo grafikas 2024 metais

Marijampolės savivaldybėje iš miesto ir kaimo individualių valdų stambiagabaritės, pavojingos atliekos ir buitinė elektronika 2024 metais bus surenkama apvažiavimo būdu. Daugiabučių namų gyventojai šias atliekas gali pristatyti į Vokiečių g. veikiančią didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę.

Stambiagabaričių, pavojungų atliekų ir buitinės ekektronikos surinkimo grafikas 2024 metais: https://shorturl.at/fwHTY

Norėdami užsakyti stambiagabaričių, pavojingų atliekų ir buitinės elektronikos išvežimo paslaugą gyventojai turi kreiptis telefonu 8 800 53 533, registracija taip pat vyksta ir el. paštu sutvarkysim@ecoservice.lt .

Užsiregistravę gyventojai stambiagabaričių, pavojingų atliekų ir buitinės elektronikos surinkimo grafike nurodytą dieną iki 7 val. ryto stambiagabarites, pavojingas atliekas ir buitinę elektroniką turi išnešti prie savo gatvės/sklypo ribos, gerai matomoje vietoje. Atliekos bus surenkamos tik iš užsiregistravusių gyventojų!

Marijampolės savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklėse didelių gabaritų atliekoms priskiriama: seni baldai (kėdės, lovos, spintos, stalai, komodos ir kt.), langai, durys, dviračiai, kilimai, radiatoriai, automobilinės kėdutės, vežimėliai, talpos ir kitos buityje susidarančios didelių matmenų atliekos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE