Pagrindinis > Naujienos > Sūduvos seniūnų klubo narys – ir Punsko viršaitis!

Sūduvos seniūnų klubo narys – ir Punsko viršaitis!

Spalio 10 d. Sūduvos seniūnų klubas, vienijantis Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos savivaldybių 43-jų seniūnijų seniūnus, savo kasmetinę sueigą vedė Punsko valsčiuje Lenkijoje. Sūduvos seniūnų klubo nariu tapo Punsko viršaitis Vytautas Liškauskas. Tai vienintelis Lietuvoje klubas, vienijantis apskrities seniūnus. Pernai klubas pažymėjo savo gyvavimo 10-metį.

Klubo prezidentė, Liudvinavo seniūnijos seniūnė Irena Lunskienė, sueigoje pasveikino klubo narius seniūnus Vietos savivaldos dienos proga. Niekas nė nenumanė, kad po penkerių metų klubo įkūrimo diena taps visų savivaldoje dirbančiųjų švente. Klubo nariams ši diena tikra šventė. Kartą per metus nariai susirenka į savo sueigą, sveikina jubiliatus, priima naujus narius, kurie privalo pasirašyti ant Sūduvos seniūnų klubo įkūrimo sueigos vėliavos, perskaityti priesaiką. Klubo šventėse ir renginiuose dalyvauja ir išėję į pensiją seniūnai. Jie nepamirštami pasveikinti gimtadienio ar švenčių progomis, nes yra visateisiai klubo nariai. Per klubo gyvavimo laikotarpį seniūnai lankėsi visose penkiose savivaldybėse, susipažino su savivaldybių vadovais, geromis iniciatyvomis, lankytinomis vietomis, pasidalijo patirtimi ir problemomis. Kartą per metus klubo nariai išvyksta į kelionę. Jau pabuvojo Krokuvoje, Romoje, Vatikane, Seinuose, Punske. Drauge plaukė laivu iš Jurbarko į Nidą, keliavo į Biržus, aplankė Utenos muzikinį fontaną, susipažino su Utenos savivaldybės Sudeikių ir Daugailių seniūnijomis.

Daugybė gerų įspūdžių, pokalbių apie darbą, labai skirtingą seniūnų statusą savivaldybėse, puikų laisvalaikį kolegų būryje ir, be abejonės, daug žinių iš kiekvieno darbinės patirties – visa tai suteikia narystė klube.

Sūduvos seniūnų klubas 2013 m. inicijavo garbės pilietės vardo suteikimą ilgametei Kalvarijos savivaldybės seniūnei Liuda Bučinskienei. Šiais metais ilgametė Sūduvos seniūnų klubo prezidentė ir klubo steigėja Irenai Lunskienė buvo apdovanota švento Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu už svarų indėlį buriant Liudvinavo bendruomenę ir Sūduvos seniūnus.

Viešųjų ryšių tarnyba

Sūduvos seniūnų klubo archyvo nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE