Pagrindinis > Naujienos > Sūduvos seniūnų klubo prezidente Sintautuose perrinkta Irena Lunskienė

Sūduvos seniūnų klubo prezidente Sintautuose perrinkta Irena Lunskienė

 

Sūduvos seniūnų klubas, įkurtas 2003 m. spalio 10 d., spalio 9-ąją pažymėjo Vietos savivaldos dieną ir klubo įkūrimo datą. Ta proga klubo įkūrimo iniciatorė ir prezidentė, buvusi Marijampolės savivaldybės Liudvinavo seniūnijos seniūnė, o šiuo metu Marijampolės savivaldybės mero pavaduotoja Irena Lunskienė pakvietė klubo narius į Šakių rajono Sintautų seniūniją. Čia kolegas priėmė Sintautų seniūnas Kęstutis Birbilas. Jis supažindino su Sintautų seniūnija, įgyvendintais bendruomenių ir savivaldybės projektais.

Klubo nariai apžiūrėjo Veršių kaimo bendruomenės įrengtą poilsio ir laisvalaikio parką, aplankė Suodžių koplyčią, gėrėjosi nuostabiu muzikiniu fontanu Sintautų seniūnijos centre. Kultūros namų salėje klubo nariai vedė susirinkimą, kuriame vienas iš svarbiausių klausimų buvo prezidento rinkimai. Klubo prezidentė perėjo dirbti į kitas pareigas, todėl ji pasiūlė išsirinkti prezidentu šiuo metu dirbantį seniūną. Kadangi klubo įstatuose nėra punkto, kuriame būtų apibrėžta, kas galėtų vadovauti klubui – ar būtinai einantis seniūno pareigas, ar ir buvęs seniūnas, klubo nariai vienbalsiai perrinko toliau klubui vadovauti I. Lunskienę.

Šakių rajono Kriūkų seniūnė Onutė Rakauskienė dėkojo prezidentei už ilgametę iniciatyvą burti seniūnus bendriems renginiams. Kalvarijos seniūnijos buvusi seniūnė Vilija Remeikienė prisiminė gražias keliones, palaikymą sunkiais gyvenimo momentais. Vilkaviškio rajono Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas dėkojo Irenai Lunskienei už suburtą darnų kolektyvą, kuris galėtų būti pavyzdys, kaip vienos profesijos žmonės kartu keliauja, švenčia ar paremia savo narius ištikus nelaimei. V. Judickas įteikė Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos (LSSA) prezidento Jono Samoškos padėką I. Lunskienei už konstruktyvų ilgametį darbą su Marijampolės apskrities seniūnais. Marijampolės savivaldybės Igliaukos seniūnas Vytautas Baltušnikas taip pat dėkojo Irenai Lunskienei, kad 15-a metų ji buvo Marijampolės seniūnų seniūnė ir 12-a metų kviečia Sūduvos seniūnų klubą įvairiems renginiams.

Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių seniūnas Arūnas Arlauskas pažymėjo, kad Sūduvos seniūnų klubas dalyvauja ir projektuose, kuriuos taip pat inicijavo I. Lunskienė. Klubo nariai įsigijo gražią aprangą – marškinėlius, striukes, kepuraites, pasigamino skėčius, sukūrė klubo vėliavą, įsigijo kompiuterį, fotoaparatą, kitos įrangos.

Marijampolės savivaldybės Sasnavos seniūnė Nijolė Smilgienė išrinkta Marijampolės savivaldybės seniūnų seniūne ir Sūduvos seniūnų klubo prezidentės pavaduotoja. Marijampolės savivaldybės Šunskų seniūnijos seniūnas Rimantas Lekeckas kalbėjo apie galimą klubo plėtrą pakviečiant dalyvauti klubo veikloje kitus Sūduvos krašto savivaldybių seniūnijų seniūnus. Sūduvos seniūnų klubo nariu 2014 metais tapo Punsko viršaitis Vytautas Liškauskas. Jau daugelį metų klubas gražiai bendrauja ir palaiko gerus ryšius su Utenos rajono seniūnais.

Sintautų seniūnijoje į klubo narius buvo piimtos naujos narės – Kalvarijos savivaldybės Sangrūdos seniūnijos seniūnė Ingrida Stankevičienė ir Marijampolės savivaldybės Liudvinavo seniūnijos seniūnė Jolanta Maceikienė. Su gražiais jubiliejais klubas sveikino savo narius Griškabūdžio seniūną Saulių Naumavičių, Virbalio seniūną Zitą Lasevičių. Taip pat pasveikta Sasnavos seniūnė Nijolė Smilgienė, Sūduvos seniūnų klubo teikimu ir Marijampolės savivaldybės Apdovanojimų komisijai pritarus, gavusi garbingą apdovanojimą – Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, medalį.

Sūduvos seniūnų klubo sueigą pasveikino Slavikų kultūros namų kapela, kurioje muzikuoja ir jai vadovauja Slavikų seniūnijos seniūnas Vidmantas Sprainaitis.

Kęstutis BIRBILAS,

Sintautų seniūnijos seniūnas

Klubo archyvo nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE