Pagrindinis > Dėmesio! > Sukurkime šviečiantį ir spalvingą kalėdinių eglučių parką!

Sukurkime šviečiantį ir spalvingą kalėdinių eglučių parką!

Ir vėl artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos! O kokios Kalėdos Marijampolėje be nuostabiai šviečiančių kalėdinių eglučių?  Kasmet kalėdinės bendrystė akcijoje, kuri šiais metais jau vyks trečią kartą,  kuriant nuostabias  šviečiančias eglutes dalyvauja vis daugiau bendruomenių, o šventinės puošmenos šviečiančiame Poezijos parke  sulaukia didžiulio marijampoliečių ir miesto svečių susidomėjimo. 

Kviečiame įstaigas, įmones, organizacijas, bendruomenes ir visus marijampoliečius  vėl aktyviai  jungtis prie  kalėdinių  eglučių  kūrimo iniciatyvos ir šviečiančiomis instaliacijomis apšviestame ir kalėdine muzika skambančiame Poezijos parke papuošti savo eglutę.  

„Dar visi puikiai prisimename, kokią nuostabią kalėdinių eglučių alėją kartu sukūrėme pernai ir užpernai. Šviečiančios eglutės buvo įspūdingos, žavėjo  kūrybingai paruoštomis dekoracijomis ir sukurtomis instaliacijomis ir visą šventinį laikotarpį viliote  viliojo užsukti į Poezijos parką ir aplankyti  nuostabiai šviečiančią alėją.  Šiemet kviečiame papuošti  eglutėmis ne tik alėją, bet didesnę parko teritoriją,  kuri  bus  papuošta  šviečiančiomis girliandomis ir joje vėl (nereikia žodžio) skambės kalėdinė muzika“, – kurti šviečiantį kalėdinių eglučių parką kviečia akcijos globėja Savivaldybės  vicemerė Agnė Pavelčikienė.

Ką reikia žinoti?

– Eglutės gali būti tikros ir stilizuotos, iki 2 m. aukščio, papuoštos tradiciniais ar sukurtais žaislais arba specialiomis dekoracijomis. Esate išradingi ir kūrybingi, todėl kurdami alternatyvią eglutę ar žaisliukus, naudokite medžiagas, kurios būtų pritaikytos lauko sąlygoms, nes eglutės turės mus džiugins iki Trijų Karalių  šventės (2024 m. sausio 6 d.).

– Eglučių pastatymo vietose bus įrengtas elektros tiekimas. Jums reikia turėti eglutės apšvietimui reikalingas elektrines lauko girliandas, kurios būtų išskirtinai tinkamos lauko apšvietimui, o jų apsaugos lygis (IP) ne mažesnis – IP44 ( gali būti tik didesnis).

– Būtina pasirūpinti, kad eglutės tvirtai stovėtų ir vėjas jų neišjudintų ir neišvartytų.

– Jūsų sukurtos ir papuoštos eglutės Poezijos parke turės būti pastatytos gruodžio 15 d. iki 15.00  val.

Gruodžio 15 d. 17.00 val., pasitikdami  atskubančias gražiausias metų šventės, šventiškai  atidarysime kalėdinių eglučių parką ir pakviesime visus nuotaikingai pasitikti  šviečiančias ir spindinčias Kalėdas!

 Tęskime gražią tradiciją! Jeigu laukiate Kalėdų  ir vėl norite džiuginti savo kalėdine egle  ir  kviesti visus grožėtis   šventiškai papuoštu Poezijos parku, registruokitės iki gruodžio 5 d. (imtinai) ir kartu sukurkime  šventinę Kalėdų nuotaiką.
Registracijos nuoroda – https://shorturl.at/fCNR7

Kyla klausimų? Rašykite Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriui komunikacija@marijampole.lt arba skambinkite tel.: (8 343) 90 087, +370 616 96 052.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE