Pagrindinis > Regione > Kultūra > Tarptautinės teatro dienos šventė

Tarptautinės teatro dienos šventė

 

Kovo 30 d. Kalvarijos parapijos salėje surengta Tarptautinės teatro dienos šventė.

Šį kartą žiūrovams buvo leista pajusti prancūziškos muzikos ir teatro dvasią.  Širdys prisipildė nuostabių melodijų, kurias atliko akordeonininkai Irina ir Arūnas Šerpyčiai. Vedėja Rasa Matulevičienė pažėrė eilių bei minčių apie gyvenimą, teatrą ir muziką.

Teatras „Titnagas“ (režisierius Kęstutis Krasnickas) suvaidino prancūzų dramaturgo Eženo Labišo vodevilį „Antausis“. Šmaikščius vaidmenis sukūrė Aurimas Galianovas, Renata Sinkevičiūtė, Robertas Degutis, Evelina Didvalienė, Viktorija Navickaitė. Spektaklio dailininkė -Vilija Gumauskaitė, garso ir šviesos operatorius- Alonas Degutis, dekoracijų meistras – Robertas Degutis. Artistus mokė dainų Danutė Kisielienė, rūbus siuvo Laima Lastauskienė.

Po premjeros pagerbti teatro „Titnagas“ artistai. Sveikino Kalvarijos savivaldybės švietimo ir ugdymo skyriaus vedėja Danutė Lisauskienė, kultūros centro direktorė Laima Kupstienė. Artistai pasveikino savąjį režisierių. Paskui scena pražydo gėlėmis – teatralams dėkojo ištikimi gerbėjai. Šventę vainikavo teatro himnas.

Teatro „Titnagas“ informacija

Elinos NAVICKAITĖS nuotrauka.

Komentaras “Tarptautinės teatro dienos šventė

  1. Manau, kad Kalvarijos teatras daugiau dirba už Marijampolės teatrą. Su tuo ir SVEIKINU Kalvarijos teatro kolektyvą ir legendinį režisierių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE