Pagrindinis > Regione > „Temidės“ III etapo nugalėtojai – Marijampolės gimnazistai

„Temidės“ III etapo nugalėtojai – Marijampolės gimnazistai

 

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Miesto policijos nuovados Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistai balandžio 11-ąją Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje surengė Marijampolės apskrities moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etapą. Dėl galimybės dalyvauti baigiamajame respublikiniame etape susirungė Vilkaviškio rajono Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos komanda „DON 5“, Jurbarko rajono Veliuonos  gimnazijos komanda „Justicija“ ir Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos komanda „Nusikaltimas ir bausmė“.  Vertinimo komisiją sudarė kompetentingi nariai: Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Raimundas Antanavičius, Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėja Vilija Bačkierienė, Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorė Birutė Čekauskienė, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Vilija Grybauskienė, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkas Linas Žievys.

Komandos turėjo atlikti 6 užduotis. Visos komandos, entuziastingai nusiteikę, išradingai ir nuotaikingai pristatė savo komandas, sprendė testą bei kryžiažodį teisine tematika. Itin įdomiai pateiktas buvo Lietuvos Respublikos teisinės sistemos modulio žaidimas, su kuriuo visos komandos puikiai susitvarkė.

Itin įdomiai buvo įgyvendinta dienoraščio kūrimo užduotis – komandos pristatė ir įvairiais būdais įamžino istorijas apie savo narius, jų užklasinę veiklą, bendradarbiavimą su teisėsaugos institucijomis.Komisijos nariai turėjo kaip reikiant paplušėti – komandos buvo vertinamos atsižvelgiant į atsakymų tikslumą, pasirodymų originalumą, kūrybiškumą, užduočių ir temos atitikimą. Visos komandos buvo pasirengusios konkursui ir atkakliai gynė savo mokyklų garbę, tad komisijai teko nelengva užduotis – išrinkti geriausius. Konkurso dalyvių komandas drąsiai galime pavadinti lygiavertėmis varžovėmis pagal surinktus taškus: „Nusikaltimas ir bausmė“ – 304, „Justicija“ – 283 ir „Don 5“ – 274. Pirmąją vietą iškovojo ir į „Temidės“ IV etapą, vyksiantį balandžio 25-ąją Panevėžyje, keliaus Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos komanda „Nusikaltimas ir bausmė“. Tikimės, kad sėkmė komandą lydės ir Panevėžyje.

 Marijampolės apskrities VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE