Pagrindinis > Naujienos > Tragiškas rytmetis kelyje VIA BALTICA

Tragiškas rytmetis kelyje VIA BALTICA

 

Kelyje VIA BALTICA (A5), Marijampolės sav., Sasnavos sen., Pavengliskos k. ribose, kovo 29 d., apie 8.17 val. įvyko eismo įvykis: automobilis „Renault 307“, kuriuo važiavo du Latvijos Respublikos piliečiai, galimai išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą (važiavo nuo Marijampolės pusės) ir susidūrė su krovininiu automobiliu, važiavusiu nuo Kauno pusės, kurį vairavo Lietuvos pilietis. Eismo įvykio metu abu Latvijos piliečiai žuvo, krovininio automobilio vairuotojas nenukentėjo. Eismas trumpam buvo uždarytas, netrukus buvo atnaujintas viena kelio puse.

Apie 10.40 val. beveik toje pačioje vietoje, atnaujinus automobilių eismą po minėto eismo įvykio, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariato vyriausiasis patrulis E. J. (g. 1984 m.) reguliavo eismą.

Stabdant automobilius, važiuojančius nuo Kauno pusės, į sustojusį lengvąjį automobilį FORD FIESTA atsitrenkė iš paskos važiavęs lengvasis automobilis VW PASSAT, vairuojamas Latvijos Respublikos piliečio. „Pasatas“ partrenkė eismą reguliavusį pareigūną, kuris nuo smūgio buvo nusviestas į griovį, dėl galimų sužalojimų jis buvo išvežtas į Marijampolės ligoninę, po apžiūros, nustačius kojos ir rankos nubrozdinimus bei šono sumušimą, paleistas į namus.

Eismo įvykio metu nukentėjo ir automobilyje FORD FIESTA ant galinės sėdynės sėdėjusi moteris (g. 1983 m.) – ji išvežta į Marijampolės ligoninę, o  4 mėn. kūdikis išvežtas į Kauno klinikas.

Įvykio metu buvo sužalotas ir antrojo automobilio VW PASSAT keleivis (g. 1977 m.), Latvijos Respublikos pilietis, kuris išvežtas į Marijampolės ligoninę.

Abiejų automobilių vairuotojai nesužaloti.

Marijampolės apskr. VPK informacija

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE