Pagrindinis > Naujienos > Vaikų ugdymo įstaigoms nuteistųjų dovanos – lesyklėlės

Vaikų ugdymo įstaigoms nuteistųjų dovanos – lesyklėlės

 

Gruodžio 15 d. „Saulės“ pradinėje mokykloje rinkosi Marijampolės ikimokyklinį ugdymą teikiančių įstaigų ir pradinių mokyklų vaikučiai. Čia vyko Marijampolės pataisos namų administracijos inicijuota  akcija „Pasirūpink mažaisiais draugais“, kurios metu devyniolikai savivaldybės ugdymo įstaigų buvo padovanotos  nuteistųjų pagamintos lesyklėlės, kad vaikai galėtų pasirūpinti žiemoti likusiais paukščiais.

Pataisos namų direktorius Regimantas Kavaliauskas, sveikindamas gausų būrį susirinkusių vaikų, linkėjo sulaukti daugybės įvairių paukštelių bei globoti juos šaltuoju metų laiku ir įteikė nuteistųjų pagamintas dovanas. Lesyklėlės ir kalendoriai su širdingiausias šventiniais linkėjimais įteikti: Saulės“ ir „Smalsučio“ pradinių mokyklų, Mokolų mokyklos-darželio, „Žiburėlio“ mokyklos – daugiafunkcio centro, Šventragio ir Igliaukos vaikų darželių; Patašinės universalaus daugiafunkcio centro, mokyklos-darželio „Želmenėliai“, Sasnavos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės, Liudvinavo K. Borutos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus, lopšelių-darželių „Vaivorykštė“, „Nykštukas“, „Šypsenėlė“, „Rūta“, „Varpelis“, „Pasaka“, „Šaltinėlis“, „Linelis“ ir „Rasa“ ugdytiniams.

Renginyje dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius, Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorius Vygantas Dilys ir švietimo skyriaus vedėja Asta Vaznienė.

Dėkodamas už gražią iniciatyvą Marijampolės pataisos namų administracijai V. Dilys linkėjo, kad ši gerumo iniciatyva būtų tęsiama, dovanotas lesyklėles aplankytų gausūs būriai sparnuočių ir visą žiemą jiems užtektų maisto ir vaikų dėmesio.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

 

 

Komentaras “Vaikų ugdymo įstaigoms nuteistųjų dovanos – lesyklėlės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE