Pagrindinis > Naujienos > Vandenlenčių čempionato finalinės kovos sekmadienį Marijampolėje!

Vandenlenčių čempionato finalinės kovos sekmadienį Marijampolėje!

 

Artėjantį savaitgalį, rugpjūčio 1–2 dienomis, Sūduvoje vyks pirmojo oficialaus Lietuvos vandenlenčių čempionato finalinės kovos. Sportininkų laukia dar du etapai: šeštadienį Kazlų Rūdos parke „Wake Field“ ir čempionato finalinis etapas sekmadienį Marijampolėje „Wake Town Miami“ vandenlenčių parke.

Vandenlenčių sportas yra viena labiausiai populiarėjančių sporto šakų Lietuvoje. Šiuo metu šalyje yra 18 veikiančių vandenlenčių parkų. Ši sporto šaka kol kas negali lygiuotis su plaukimu ar lengvąja atletika, tačiau praėjusį savaitgalį prasidėjęs pirmasis oficialus šalies vandenlenčių čempionatas parodė, kad entuziastų ir sportininkų jau yra labai daug. Vienas čempionato organizatorių Viktoras Gražulis džiaugiasi, kad gali prisidėti prie naujojo sporto vystymo bei populiarinimo, o šis čempionatas, jo nuomone, parodė, jog „wake“ kultūra jau yra pribrendusi tikroms profesionalų kovoms. „Noriu pabrėžti, kad mūsų šalies sportininkai parodė labai aukštą lygį ir greitu laiku juos galėsime drąsiai palaikyti pasaulinio lygio varžybose“, – įsitikinęs jis. Varžyboms teisėjauja profesionalūs vandenlenčių sporto teisėjai iš Latvijos Kaspars Bebris ir Janis Strazdins. Čempionato pirmieji etapai vyko Vilniaus vandenlenčių parkuose Wake Way ir Splash Wake Park. Jauniausia varžybų dalyvė buvo šešerių metų, o vyriausias, dalyvavęs atviroje vyrų grupėje, – 45 metų amžiaus.

Pirmojo vandenlenčių čempionato rezultatai po dviejų etapų yra tokie: vaikų grupėje 1 vieta – Augustas Dudėnas, 2–3 vietas dalijasi Gabrielius Baškevičius ir Danielius Kriščiūnas; atviroje vyrų grupėje – pirmasis Germantas Juškaitis, 2 vieta – Justas Stanys, trečiasis – Motiejus Lisauskas; moterų grupėje – 1 vieta – Dagnė Baniukštytė, 2 vieta – Veronika Petraitytė ir 3 vieta – Lina Pavilionytė; vyrų profesionalų grupėje – pirmasis Jonas Kriščiūnas, antrąją ir trečiąją vietas pasidalijo Martynas Šlikas ir Povilas Vaisiauskas.

Marijampolėje „Wake Town MIAMI“ įsikūrė unikalioje vietovėje (Poilsio g. 44), kur žalias gamtos kampelis, apsuptas Šešupės posūkių ir kilpų, sudaro salą. Čia šių metų gegužės pabaigoje startavusį vandenlenčių parką jau spėjo pamėgti geriausi Lietuvos ir aplinkinių šalių sportininkai.

Viešųjų ryšių tarnyba

Daugiau informacijos:

Viktoras Gražulis,

mob. +370 615  76 408

El. p. info@waketownmiami.lt

Skype: viktoras.grazulis

Vandenlenčių sportas. Gražus skrydis ant vandenlentės. lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE