Pagrindinis > Dėmesio! > Vasario mėnesį Kelių policija vykdys šias prevencijos priemones

Vasario mėnesį Kelių policija vykdys šias prevencijos priemones

Vasario 1-11 d. ir vasario 25-28 d. – vykdomos prevencinės policinės priemonės, kurių metu kontroliuojamas pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų (jų keleivių) eismo saugumo užtikrinimas, vykdoma vairuotojų pareigų, susijusių su pėsčiaisiais, kontrolė, pėsčiųjų pareigų ir reikalavimų, susijusių su dviračių vairuotojais, kontrolė.

Vasario 2-4 d. ir vasario 15-17 d. – vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontroliuoti, transporto priemonių vairavimo, kai asmuo neturi teisės vairuoti ar kai iš vairuojančio asmens teisė vairuoti atimta, atvejams išaiškinti ir kontroliuoti.

Vasario 4-6 d. ir vasario 18-24 d. – kontroliuojamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų) naudojimas, vaikų vežimo automobiliuose tvarkos laikymasis.

Vasario 7-10 d. – vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos kontroliuoti transportų priemonių techninę būklę (dėmesys skiriamas Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų, kurios neatitinka techninių reikalavimų ir kelia grėsmę eismo saugumui, privalomosios techninės apžiūros dokumentų galiojimo panaikinimo tvarkos apraše išvardytiems techninės būklės pažeidimams).

Vasario 11-13 d. ir vasario 18-24 d. – vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis kontroliuoti, vairuotojų veiklai, nesusijusiai su vairavimu, kontroliuoti.

Vasario 11-13 d. – vykdomos policinės priemonės, skirtos Rusijos Federacijos piliečių, vykstančių iš Rusijos Federacijos teritorijos į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį ir atgal per Lietuvos Respublikos teritoriją sausumos keliais, kontrolei.

Vasario 18-24 d. – prevencinės policinės priemonės, skirtos krovininių automobilių ir autobusų kontrolei (angl. Operation Truck&Bus), inicijuota Europos kelių policijos tinklo TISPOL

Vasario 25-28 d. – vykdomos policinės priemonės, skirtos transporto priemonių leistinam važiavimo greičiui kontroliuoti, pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejams išaiškinti ir kontroliuoti.

Vasario 1-28 d. – bus tikrinami, principingai vertinami ir fiksuojami jaunų vairuotojų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE