Pagrindinis > Dėmesio! > „Viešnia be suknelės“ – dvigubos neištikimybės komedija iš Kanados

„Viešnia be suknelės“ – dvigubos neištikimybės komedija iš Kanados

 

Š. m. liepos 6–17 dienomis pirmą kartą į Lietuvą atvyksta Toronto (Kanada) Teatro studija „Žalios lankos“.Tai Kanados teatrų „Aukuro“ (vadovė, režisierė ir aktorė Elena Dauguvietytė – Kudabienė) ir „Aitvaro“ (vadovė ir jo režisiere Aldona Biškevičienė) jaunesnioji karta. Būtent šie teatrai formavo Kanados lietuvių re­žisūrinio ir aktorinio scenos meno tradiciją, kurią nuo šiol tęsia jaunesnės kartos atlikėjai.

Spektaklio siužetas. Iš pirmo žvilgsnio sėkminga Bernardo ir jo žmonos Žaklinos šeima, gyvena gražiame užmiesčio name, perdarytame iš fermos. Tačiau Bernardas neištikimas žmonai su jauna gražuole Siuzana, o Žaklina neištikima su ilgamečiu vyro draugu Robertu. 

Žaklina ruošiasi savaitgalio kelionei pas savo mamą, o Bernardas nekantriai to laukia, nes jis jau yra pasikvietęs savo meilužę Siuzaną. Tačiau telefoninis skambutis apverčia viską aukštyn kojomis – Žaklina persigalvoja ir atideda kelionę. Neplanuotai atvyksta Bernardo draugas Robertas, todėl susitikimas tampa labai komplikuotas. Situaciją dar labiau supainioja į namus pakviesta virėja iš agentūros – Siuzeta. Šios painiavos kulminacijoje dar pasirodo ir emocingasis Punsko „baikeris“ Jurgis, kuris… Dabar santykių aiškinimasis tampa dar sudėtingesnis. Siužeto situacijos stiprina žiūrovų suvokimą, jaudina jų vaizduotę, padeda taikyti šiuos gebėjimus kasdieninio gyvenimo aplinkoje.

Spektaklio herojai patekę į labai keblią situaciją demonstruoja išradingumo ir fantazijos stebuklus, siekdami išsaugoti savo statusą, kad nesusipainioti pačių sukurtose neištikimybės pinklėse.

Kaip spektaklio personažai išnarplios šį kvapą gniaužiančios dvigubos neištikimybės ir apgaulės kamuolį, žiūrovai pamatys spektaklio metu.

Vaidina:

Režisierė D. Botyrienė – Žaklina (Bernardo žmona)

D.Stasiulevičius – Bernardas (Žaklinios vyras)

M.Ivaniukas– Siuzeta (Virėja iš agentūros)

A.Paransevičius – Robertas (Bernardo draugas, Žaklinos meilužis)

I.Paransevičienė – Siuzana (Bernardo meilužė)

N.Botyrius – Jurgis (Baikeris iš Punsko)

Marijampolės kultūros centre liepos 8 d. 19 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE