Pagrindinis > Dėmesio! > Vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemų patikrinimas

Vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemų patikrinimas

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 2016 m. balandžio 20 d. vykdys gyventojų perspėjimo sirenomis sistemos patikrinimą. Jo metu 11 val. 52 min. visam 3 minučių darbo ciklui Lietuvoje įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenos. Po sirenų signalo per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją pateikiama informacija gyventojams. Marijampolės apskrityje planuojama įjungti 50 sirenų, o informaciją gyventojams skelbti per radijo stotį „Kapsai” ir internetinėje svetainėje www.suduvosgidas.lt.

Apie vykdomą patikrinimą gyventojai bus perspėjami ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose įjungta transliavimo funkcija. Norint gauti šį pranešimą, o vėliau ir pranešimus apie ekstremaliąsias situacijas telefono žinute, reikia nustatyti savo telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Telefonų nustatymo instrukcijos pateikiamos interneto tinklalapiuose www.gpis.vpgt.lt , www.vpgt.lt ir Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos tinklalapyje www.vpgt.lt/marijampole.

Pasitikrinti ar mobilusis telefonas gerai nustatytas perspėjimo žinučių priėmimui gyventojai gali kiekvieno mėnesio pirmąją darbo dieną 10.00 val., šios perspėjimo sistemos patikrinimo metu.

Prašome gyventojų 2016 m. balandžio 20 d., vykdomo perspėjimo sistemų patikrinimo metu, laikytis rimties, nekelti panikos, užtikrinti normalų darbo ritmą.

Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos

Civilinės saugos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE