Pagrindinis > Naujienos > Vyrai dirba noriai!

Vyrai dirba noriai!

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui. Klubo krepšininkai į pirmąją treniruotę susirinko rugpjūčio 18 dienos rytą. Pirmąsias dvi savaites, treniruotėms vykstant lauke, žaidėjai klausys fizinio pasirengimo trenerio Aivaro Pranckevičiaus nurodymų.

„Smagiausia yra tai, kad jie dirba su noru. Nieko nereikia versti per prievartą – jie žino, ko nori, siekia ir kokio rezultato mums reikia. Be abejo, tarp žaidėjų yra tokių, kurie šiek tiek labiau pasiruošę fiziškai, tačiau šios treniruotės tam ir vykdomos, kad įžengus į salę visi būtume vienodai gerai pasiruošę“, – teigė fizinio rengimo treneris Aivaras Pranckevičius.

„Sūduvos-Mantingos“ vyriausiasis treneris Giedrius Žibėnas prie komandos prisijungs rugsėjo pirmą dieną, kada sugrįš iš Europos vaikinų jaunučių čempionato. Ten jis darbuojasi Lietuvos rinktinės trenerių štabe.

Trečius metus iš eilės Marijampolės ekipoje rungtyniausiantis Marius Valukonis taip pat pasidžiaugė gera atmosfera komandoje.

„Kol kas viskas gerai, komanda linksmai nusiteikusi, visi išsiilgę sporto, treneris yra sudaręs treniruočių programą, todėl stengiamės. Prieš prasidedant treniruotėms, treneris paskambino, įspėjo, kad sportuosime aukštais tempais, todėl dabar šiek tiek lengviau“, – kalbėjo marijampolietis.
„Raktas į pergales visada būna komandinis žaidimas ir gera atmosfera komandoje, manau, kad kol kas viskas eina gera linkme, todėl jei tokie išliksime – viskas bus gerai“, – pagrindines sėkmės priežastis vardino M. Valukonis.

Į pirmąsias komandos treniruotes susirinko visi ekipos žaidėjai. Šiuo metu „Sūduvos-Mantingos“ treniruotėse prakaitą lieja Rokas Čepanonis, Paulius Petrilevičius, Ignas Labutis, Tautvydas Kliučinykas, Paulius Abramavičius, Domantas Senda, Donatas Sabeckis, Paulius Kleiza, Matas Sapiega, Marius Valukonis, Matas Ragauskas ir Valentinas Mitalauskas.

Vytautas SKUČAS 

Nuoroda į video reportažą:
https://www.youtube.com/watch?v=_s5FOtAM810&feature=youtu.be

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE