Pagrindinis > Naujienos > Žmonių su negalia klubas „Šešupė“ minėjo jubiliejų

Žmonių su negalia klubas „Šešupė“ minėjo jubiliejų

 

Marijampolės savivaldybėje veikiantis žmonių su negalia klubas „Šešupė“ šiemet spalio pabaigoje minėjo veiklos 20-ties metų jubiliejų. Ta proga Marijampolės kultūros centre surengta šventė, kurios metu, kaip teigė klubo atstovai, didžiausias dėmesys skirtas ne istoriniams klubo įkūrimo faktams, bet jį garsinantiems žmonėms. Gal todėl renginyje buvo įteikta gausybė padėkų klubo sportininkams, kurie, nepaisydami turimos negalios, demonstruoja sportinį atkaklumą ir garsina pergalėmis Marijampolės vardą. Padėkas ir personalines dovanas teikė Marijampolės savivaldybės vadovai, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos, LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono atstovai ir kiti.

Mero pavaduotoja Irena Lunskienė už svarius sportinius neįgaliųjų pasiekimus mero padėką įteikė klubo „Šešupė“ pirmininkui Juozui Abramavičiui, klubo sportininkams Linai Cvirkienei, Gintautui Brazaičiui ir Virginijui Knabikui, už profesionalumą – klubo buhalterei Rasai Mureikienei. Dar keli sportininkai ir sporto specialistai buvo pagerbti socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės, Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Valančiaus bei Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidento Anatolijaus Čiupkovo padėkomis. Sporto skyrius savo padėką įteikė vieno iš buvusių klubo narių Jono Kartavičiaus našlei Ramutei – pats sportininkas jubiliejinės šventės nesulaukė… Į šventę buvo pakviesti ir klubo veteranai, kitų Lietuvos neįgaliųjų sporto klubų atstovai.

Jubiliejinio renginio koncerte pasirodė iš Sūduvos krašto kilę populiariosios muzikos atlikėjai. Savo dainas šventės svečiams ir dalyviams dovanojo Danutė Šurmaitienė, Giulija ir Ovidijus Vyšniauskas.

Klubo „Šešupė“ sportininkai jau dvidešimt metų kultivuoja neįgaliųjų šaškių, žūklės, bočios sporto šakas, iškovoja prizines vietas šalies ir užsienio varžybose bei turnyruose.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE