Pagrindinis > Dėmesio! > Adrenalino kupina naktis kviečia atvykti į Marijampolę

Adrenalino kupina naktis kviečia atvykti į Marijampolę

Jau šį penktadienį, liepos 14 d., Marijampolę pirmą kartą sudrebins „Ekstremali naktis“! Renginys sukvies ekstremalaus sporto gerbėjus stebėti ypatingus pasirodymus bei pasiūlys galimybę dalyvauti varžybose. Kaip jau žinome, naktį visos veiklos tampa įdomesnės, o tos, kurios pasitinka su riaumojančiais motociklais ir gražiais automobiliais – tikrai nenuvils.

Renginio organizatoriai asociacija „Jaunimas YRA“ įgyvendina Europos Sąjungos bei Marijampolės savivaldybės finansuojamus projektus, kuriais siekia suburti bendruomenę kuo įdomesnėms veikloms, taip paskatinant į regioną atvykti mūsų kraštiečius ir miesto svečius. Organizacijos vadovė Raimonda Bogužaitė džiaugiasi: „Itin smagu, jog galime kurti vis naujas veiklas, kurios suburia didžiulį ratą profesionalų, prisideda prie Marijampolės garsinimo ir tinka ne tik jaunimui.“

„Ekstremali naktis“ žiūrovus pasitiks su veiklų gausa: DRIFT‘o šou, įvairių transporto priemonių varžybomis, BMX‘o šou ir motoakrobatų pasirodymu, o gera nuotaiką užtikrins vakaro DJ.

Nuo 17 val. Marijampolės Drift Arenoje prasidės Snail varžybos, skirtos motoroleriams, taip pat dviračių ir paspirtukų varžybos.

17:30 DRIFT‘o šou demonstruos „Elephant Drift Team“ ir „Drift Arena Racing Team“ vairuotojai, kurie pakvies išbandyti ir „Drift Taxi“ pramogą.

19:00 Norintieji kviečiami susirungti automobilių slalomo rungtyje.

Vėliau kelsimės į Marijampolės kultūros centro automobilių stovėjimo aikštelėje.

Nuo 21:00 galėsime stebėti BMX‘o šou, kurį pristatys Latvijos atstovai „Green Trials“, o vakarą vainikuos motoakrobatikos šou, kurį demonstruos motoakrobatų komanda: Pasaulio motoakrobatikos čempionas Paulius Labanauskas, Lietuvos motorolerių motoakrobatikos čempionas Irmantas Jasevičius ir jaunasis motoakrobatikos atstovas Paulius Gecevičius.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/190737206908281 

Šou pasirodymai atviri visiems.

Registracijos anketa, norintiems dalyvauti varžybose ir slalome: https://forms.gle/jYYH89XzYTtdaxNP8

Dviračių ir paspirtukų varžybos, automobilių slalomas yra projekto „Saugūs keliai Lietuvoje“ dalis.

Jaunimas YRA vasaros vidurį kviečia vainikuoti greičio ir adrenalino kupinu renginiu, žadančiu tik geriausias emocijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE