Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Adrenalino užteko visiems – ir policijai, ir sulaikytajam

Adrenalino užteko visiems – ir policijai, ir sulaikytajam

 

2016-02-26 apie 4.44 val. gautas pranešimas, kad, išdaužus prekybos centro UAB “Palink”, esančio Marijampolėje Saulės g., stiklą, patekta į vidų ir pagrobta nenustatytas skaičius cigarečių pakelių bei nenustatytas skaičius kramtomosios gumos pakelių.

Iš karto į įvykio vietą išskubėjo MarijampolUntitled-1ės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Marijampolės kriminalinės policijos skyriaus pareigūnės Edvina Smilgiūtė ir Greta Statkevičiūtė bei Kriminalistinių tyrimų skyriaus pareigūnas Žygimantas Gasčiauskas. Dirbdami įvykio vietoje, apie 06.35 val. pareigūnai per langą pamatė gatve einantį vyrą, kuris buvo labai panašus į vaizdo kamerose užfiksuotą vagišių. Jis nešėsi sportinį krepšį (kaip vėliau paaiškėjo, jis su moterimi ir vaiku skubėjo į autobusų stotį). Nieko nelaukdami,  pareigūnai sėdo į automobilį ir ėmė vytis. Sulaikę patikrino vyro krepšį, kurio dvigubame dugne buvo rasti cigarečių pakeliai ir kramtomoji guma. Įtarimai sustiprėjo, kadangi kameros taip pat buvo užfiksavusios, kad asmuo iš stovo ima cigaretes ir kramtomąsias gumas.

Netrukus atvykęs patrulių ekipažas vyriškį sulaikė, jis pristatytas į areštinę. Paaiškėjo, kad tai 1993 m. gimęs marijampolietis policijai žinomas, anksčiau teistas dėl įvykdytų vagysčių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas

Edvina ir Greta

Marijampolės apskr. VPK informacija

Nuotraukose – Edvina Smilgiūtė ir Greta Statkevičiūtė bei Žygimantas Gasčiauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE