Pagrindinis > Dėmesio! > Akcija „Būk pirmūnas” jau aštuntus metus sugrįžta padėti vaikams

Akcija „Būk pirmūnas” jau aštuntus metus sugrįžta padėti vaikams

 

Socialinė akcija „Būk pirmūnas”  jau aštuntus metus sugrįžta padėti vaikams iš sunkiai besiverčiančių ir daugiavaikių šeimų. Artėjant rugsėjo pirmai dienai, ne viena šeima nerimauja, kaip reikės paruošti vaikus į mokyklą. Ypač sunku šeimoms, kuriose auga daugiau vaikų arba juos augina vienas iš tėvų.

Todėl rugpjūčio 19–21 dienomis, Lietuvos prekybos centruose šimtai akcijos „Būk pirmūnas“ savanorių pakvies geros valios žmones prisidėti prie vaikų gerovės, paaukojant būtinų mokyklinių priemonių. Savanoriai ragins paaukoti pieštukų, tušinukų, sąsiuvinių, penalų ir kitų mokyklinių priemonių, kurios iki rugsėjo pirmosios pasieks vaikus. Prie akcijos kviečiamos prisidėti nevyriausybinės organizacijos, įmonės.

„Kiekvienais metais akcija vis auga, todėl galime padėti daugiau vaikų. Akcijos savanoriai, lydimi socialinių darbuotojų, patys lanko šeimas, vaikų dienos centrus, bendrauja su vaikais. Akcija – tai ne tik parama mokyklinėmis priemonėmis, tačiau ir dėmesys vaikams, šeimoms. Savanorių lankymas ir susitikimai su vaikais įkvėpė ne vieną moksleivį labiau pasitikėti savimi, siekti geresnių mokslo rezultatų”, – sako ilgametis akcijos organizatorius Ramūnas Burokas.

Kaip ir kasmet savanoriai ragins prisidėti paaukojant mokyklinių priemonių didžiuosiuose prekybos centruose arba akcijos dienomis atnešti namuose turimas, jau nenaudojamas priemones. Akcijoje dalyvauti jau užsiregistravę 30 savivaldybių, nuolat vykdančių akciją, prie jos jungiasi ir nauji miestai. Visą parduotuvių sąrašą artėjant akcijai bus galima rasti socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Būk pirmūnas”.

Prieš metus akcijai susivienijo daugiau nei 500 savanorių visoje Lietuvoje, o paramos mokyklinėmis prekėmis pavyko surinkti už 36 tūkst. eurų.

Organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE