Pagrindinis > Naujienos > Akcijoje „Darom Marijampolė 2018“ – per 3500 dalyvių!

Akcijoje „Darom Marijampolė 2018“ – per 3500 dalyvių!

 

Vienuoliktoji akcija „Darom Marijampolė 2018“ subūrė pusketvirto tūkstančio dalyvių, kurie iš peties tvarkė iš anksto parinktas teritorijas. Nors su lig kiekvienais metais pastebimas šiukšlių kiekio mažėjimas, tačiau kasmet tikrai būna ką rinkti. Šiandien turbūt viena opiausių problemų – tai automobilių padangos, jų galima rasti kone visur pakelėse, pamiškėse, pievose ar prie konteinerių, ypatingai jų padaugėja kuomet keičiantis sezonui, keičiamos ir padangos.

Kiekvienas marijampolietis išties gali pasidžiaugti ir pasigirti savo miesto išpuoselėtais, žydinčiais parkais, atnaujinamais pastatais ir gatvėmis, švara ir tvarka. O akcijoje  Darom, neskaitant didžiųjų Lietuvos miestų dalyvaujam bene gausiausiai. Nors kasmet šiukšlių mažėja kaip ir kiti miestai turime „karštuosius“ taškus šiemet jų buvo trys, du iš jų pavyko sutvarkyti tai „Laikštės“ garažų teritoriją ir prieigas, žaliąjį plotą  geležinkelio gatvės pabaigoje už parduotuvės „Namai“, ši teritorija dėl žmonių veiklos ar tiesiog sąmoningumo stokos buvo virtusi mažu sąvartynu. Šias teritorijas tvarkė garažų bendrijos „Laikštė“ bendruomenė ir LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas. Aktyviausiai akcijoje šiemet dalyvavo Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinė mokykla, jie tvarkė net 3 teritorijas: mažiausieji aplink mokyklą ir jos prieigas, vyresni – J. Ambrazevičiaus-Brazaičio pakeles, o vyriausieji tvarkė pačią didžiausią teritoriją Marijampolės mieste – žaliąjį plotą tarp Kosmonautų, Vokiečių ir Balsupių gatvių.

Šiemet į Akciją „Darom Marijampolės 2018“ užsiregistravo per 3500 Marijampolės savivaldybės gyventojų, tai net 1200 dalyvių daugiau nei pernai, iš jų 840 kaimiškųjų seniūnijų gyventojai, viso Marijampolės savivaldybėje buvo tvarkoma 78 teritorijos, mieste – 41, kaimiškose vietovėse –  37 teritorijos.

 O akciją „Darom Marijampolė 2018“ jau visus ištisus dešimt metų remia mūsų ištikimieji partneriai: UAB „Mantinga“, UAB „Iceco“, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite