Pagrindinis > Dėmesio! > AMORE. PASIÓN. TANGO

AMORE. PASIÓN. TANGO

Jaunųjų atlikėjų festivalis „Karvelėli mėlynasai“ liepos 22 d. kviečia žiūrovus į antrąjį festivalio koncertą, kuriame Vilniaus tango teatras pristatys programą „Amore. Pasión. Tango“.

 Vilniaus tango teatras – pirmasis ir vienintelis tango teatras Lietuvoje, kurio istorija siekia net 2002 metus, kai dar tuometiniame Pasvalio kultūros centre Sigitas Repšys pakvietė jaunuolius mokytis argentinietiško tango, kurie vėliau išvykę studijuoti į sostinę ir padėjo tvirtus  pamatus susikurti Vilniaus tango teatrui.

Paklausti, kodėl teatrui pasirinko būtent tokį pavadinimą, atlikėjai atsakė, kad jų teatras šiuo metu vienintelis profesionalus teatras ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje ir veikia jis būtent Vilniuje. Tad natūralu, kad pasivadino Vilniaus tango teatru.

Lenkija, Latvija, Estija, Danija, Švedija, Norvegija, Belgija, Urugvajus, Argentina – dalis, tikėtina, dar pasipildysiančio sąrašo šalių, kuriose teatras svečiavosi ir dovanojo savo spektaklius. Jų pastatė daugiau kaip 10, tapo laureatu įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose.

Per visą kolektyvo gyvavimo istoriją  artistai yra turėję daugybę įvairiausių nuotykių ir atsitikimų: nuo papūgų gaudymo iki lipimo per tvoras iš jau uždaryto parko Buenos Airėse,   pasiklydimo Paryžiaus oro uoste pakeliui namo iš Argentinos. Artistai mano, kad tango kūrinių yra labai daug ir labai gražių ir vieną išskirti būtų labai sunku, tačiau, jeigu rinktųsi iš tango orkestrų, tai būtų Carlos di Sarli, o kompozitorius – Astor Piazzolla. Visus Vilniaus tango  teatro artistus vienija vienintelis ir jiems svarbiausias pomėgis –  meilė tango.

Permainingas, įtemptas, jautrus laikas išgrynino tai, kas svarbu ir tikra. Visa tai Vilniaus tango teatras sudėjo į naują šou „Amor. Pasión. Tango“, kurį kartu su šokėjais Ineta Brasaite, Emmanuel Riquelme, Rūta Keller, Alexis Gonzalez, Ieva Konopliovaite, vokaliste Egidija Mačiulyte, pianiste Egle Kasteckaite, choreografu ir režisieriumi Sigitu Repšiu pristatys jaunųjų atlikėjų festivalyje „Karvelėli mėlynasai“.  Ne tam, kad užsimirštume ar atitrūktume nuo realybės, o tam, kad pasisemtume įkvėpimo gyventi, didžiuotis, mylėti ir išdidžiai kovoti už savo laimę ir laisvę.

Kompozitoriaus Astor Piazzolla „Metų laikai“ vingiuoja tarp aistringų ir nostalgiškų tango šokių ir dainų, švelniai virpindami sielą ir apnuogindami emociją, metaforiškai persipindami su mūsų pačių būtimi, ir visa tai – meilė, aistra, tango.

Koncerto pradžia – 18 val., bilieto kaina – 10 ir 5 Eur.

Visą festivalio programą galite rasti: www.paezeriai.info

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE