Pagrindinis > Naujienos > Apdovanota Marijampolės savivaldybės daugiavaikė motina Angelė Meilutė Miežlaiškienė

Apdovanota Marijampolės savivaldybės daugiavaikė motina Angelė Meilutė Miežlaiškienė

 

Šiandien į Marijampolę atvykę Prezidentūros atstovai ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo Marijampolės savivaldybėje Liudvinavo seniūnijoje gyvenančią daugiavaikę motiną Angelę Meilutę Miežlaiškienę. Moteris kartu su vyru Vytautu Lietuvai užaugino ir gražiai išauklėjo aštuonis vaikus.

Kartu su Prezidentūros atstovais moters apdovanojimu pasidžiaugė Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė, puikiai pažįstanti ponią Angelę Meilutę kaip buvusi Liudvinavo seniūnė. Merė taip pat įteikė moteriai gėlių ir atminimo dovanų.

„Nežinau, iš kur Dievas davė tiek sveikatos, tek jėgų“, – ašarą iš susijaudinimo braukdama sakė į devintą dešimtį perkopusi aštuonių vaikų mama. Ji pripažino, kad gyvenime būta ir skausmo, ir džiaugsmo, bet su visais aplinkui visada gerai sutarė, vyras padėjo auginti vaikus, kai pačiai tekdavo plušėti kolūkio fermose. Ji pasakojo, kad pastarąjį kartą visa gausi šeima buvo susirinkusi gegužės 12 d. per antrojo sūnaus Romo 60-metį. „Šokiai, dainos buvo, tik vienas iš vaikų negalėjo dalyvauti”, – prisimena apdovanotoji. Močiutę savo namuose gražiai globoja sūnus Robertas su šeima.

Iš viso šiemet Motinos dienos proga Prezidentės dekretu apdovanotos 46 daugiavaikės motinos iš visos Lietuvos.

 Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE