Pagrindinis > Naujienos > Mes norime tapti savo miesto kūrėjais!

Mes norime tapti savo miesto kūrėjais!

 

 Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniai įsijungė į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro jau kelis metus iš eilės inicijuojamą visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Mūsų klasė prisijungė prie iniciatyvos ir į mokinių profesinį veiklinimą įtraukė klasės draugų artimuosius. Mes apsilankėme Marijampolės savivaldybėje, kurioje dirba Kasparo Stanulio mama Ramunė Stanulienė.

 Jau prie lauko durų mus pasitiko Marijampolės savivaldybės Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė Danguolė Micutienė. Daugelis mūsų savivaldybėje lankėmės pirmą kartą, todėl pažintis apie savivaldybės tarybą, administracijos struktūrą ir veiklą buvo naujiena. Aplankėme ir kai kuriuos administracijos skyrius, mero kabinetą. Labai maloniai mus priėmė ir bendravo mero pavaduotojas Povilas Isoda. Jis teigė, kad „labai svarbu  jaunimui nuo pat mokyklos laikų būti aktyviam, išbandyti naujas veiklas, darbą įvairiose organizacijose. Tik daugybę užsiėmimų išbandę ir patirtį sukaupę jaunuoliai gali sėkmingai siekti karjeros politikos ir kitose srityse, būti aktyviais savo miesto bendruomenės nariais.“

 Mero pavaduotojas P. Isoda mus skatino mokytis, būti aktyviais, dalyvauti įvairiose veiklose, eiti savanoriauti. Povilas Isoda pasakojo, kaip jis pradėjo savo karjerą, teigė, jog per vėlai ėmėsi aktyvios veiklos, bet sakė, kad „geriau vėliau nei niekada”. Mero pavaduotojas mums padovanojo ženkliukus ,,Marijampolė kultūros sostinė”. Taigi nesvarbu, jei kas ir lankėsi savivaldybėje jau antrą ar trečią kartą, bet vis tiek sužinojo daug naujų dalykų. Mes, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos devintokai, buvome įkvėpti tapti savo miesto herojais.

 Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinės Brigita Stankevičiūtė ir Asta Varžukaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE