Pagrindinis > Naujienos > Apdovanoti pirmieji „Marijampolės eifeliai”

Apdovanoti pirmieji „Marijampolės eifeliai”

 

Baigėsi tris savaites vykusios protų kovos „Marijampolės eifeliai“ – intelektualus komandinis žaidimas, kurį artėjančioms „Miesto dienoms 2015“ surengė žinomas Lietuvoje viktorinų meistras Marijampolės savivaldybės tarybos narys Benjaminas Mašalaitis. Gegužės 26 d. vakarą viešbučio „Mercure“ konferencijų salėje įvyko baigiamasis protų kovų turas. Jame dalyvavo 12 iš 13 startavusių komandų. Žaidėjai atsakinėjo į teminių dešimtukų „Aukščiau už Eifelio bokštą”, „Skandinavijos šalys”, „Kai karalius buvo nuogas”, „Spirdžius” ir „Tu vėjo paklausk” klausimus. Surinkusi daugiau nei šimtą taškų, užtikrintai nugalėjo komanda „Retos gretos“, kurią sudarė marijampoliečiai, dabar gyvenantys, dirbantys, besimokantys ne tik Marijampolėje, bet ir Kaune, Kazlų Rūdoje. Antroji buvo „Šprotų“ komanda, o tretieji liko „Anonymous“ komanda. Laimėtojams įteikti Marijampolės savivaldybės įsteigti prizai.

Komanda „Retos gretos“, dar žinoma pavadinimu „Jungtinės pajėgos“, jau du sezonus nuolat laimi prizines vietas respublikinėse „Auksinio proto“ varžybose, vykstančiose Kaune. Nugalėtojų komandoje žaidė Rimantas Šmigelskas (kapitonas), Rimas Svitojus, Eglė Lelešiūtė, Inga Kaminskienė, Sandra Pikšilingytė-Ramanauskė, Giedrius Ramanauskas. Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda nugalėtojų komandai įteikė tortą, prancūziško vyno butelį (užuomina į prancūziškąją kultūrą), knygas apie Marijampolę ir firminį savivaldybės šaliką kapitonui.

Gerokai atsilikusi ir surinkusi 94 taškus antroje vietoje liko „Šprotų“ komanda, taip pat turinti įvairios protų kovos patirties įgijusių žaidėjų. Šioje komandoje žaidė Mindaugas Sėdaitis (kapitonas), Erika Linartaitė, Vytautas Mockus, Edita Sėdaitienė, Ignas Zygmanta, Vladas Greičius.

Treti liko „Anonymous“, iškovoję 80,5 taško. Labai jaunai ir perspektyviai komandai vadovavo Matas Kaminskas. Nedaug nuo prizininkų atsiliko „Girios vilkai“ (kapitonė Daiva Misiukevičienė), nuolat Marijampolėje vykstančiose protų kovose pasiekiantys aukštas pozicijas.  

Be visų trijų prizininkų, paskatinamuosius prizus gavo ir „šeštieji“, t.y. šeštąją vietą užėmusi „Reivo“ komanda (kapitonė Deimantė Karpavičiūtė), kuri po pirmosios dienos kovų netgi žengė antroje vietoje.

Apskritai visą žaidimą vyko atkakli kova ir nebuvo aiškaus lyderio. Keitėsi ir prizininkų rikiuotė. Nors atskirus klausimų dešimtukus geriausiai „peršvietė” „Blyksnio” (kapitonas Vytenis Skroblas) komanda, tačiau šių blykstelėjimų jai nepakako, kad  taptų prizininke.

„Sūduvos sakalų” komanda įsteigė prizą komandai, geriausiai atsakinėjusiai į klausimus apie futbolą. Net trys komandos surinko po 7 taškus, todėl nugalėtoją lėmė papildomas klausimas apie tuo pačiu metu vykusių ir ką tik pasibaigusių „Granito”–„Sūduvos”  rungtynių rezultatą. Paaiškėjo, kad „Margučiai”  sugebėjo vienu metu sekti ir futbolo žaidimą, ir protų kovas. Jiems  ir atiteko paslaptingas prizas – vokas, kurį įteikė Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas, aistringas protų kovų žaidėjas Povilas Isoda. O „Sūduvos sakalams” nuotaika irgi nesugedo, nes mylima komanda laimėjo rungtynes. Ir kiti „eifeliai” neskubėjo palikti žaidimų salės.

Rėmėjams dėkojame už suteiktą pagalbą ir prizus, o žaidėjams už norą prasmingai praleisti vakarus lukštenant nekasdieniškus protų kovų klausimus.

Iki naujų susitikimų smegenų „masažuose“ – „Marijampolės eifeliai!“ 

Viešųjų ryšių tarnyba

Savivaldybės administracijos nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite