Pagrindinis > Naujienos > Gaivūs pavasario permainų vėjai Marijampolės kolegijoje

Gaivūs pavasario permainų vėjai Marijampolės kolegijoje

 

Ilgai brendę permainų daigai sėkmingai išvydo dienos šviesą – š.m. gegužės 27 d. Marijampolės kolegijos taryba pritarė direktoriaus siūlymams keisti kolegijos statutą ir iš esmės pakeisti kolegijos valdymo struktūrą, mažinant administraciją bei visą dėmesį sutelkiant į studijų programas, jų kokybę bei tarptautiškumą.

Vykdydamas ankstesnį Kolegijos tarybos pavedimą direktorius pateikė naujo statuto projektą. Dėl jo turinio kolegijos bendruomenė diskutavo beveik visus metus. Diskusijos eigoje kolektyviniai ir atskiri kolegijos bendruomenės nariai pateikė dešimtis pastabų bei pasiūlymų, kurių daugumai buvo pritarta ir jie reikšmingai patobulino dokumentą. Kolegijos taryba taip pat dalyvavo statuto projekto diskusijose, pateikė labai vertingų patarimų ir patobulinimų, įvertino kolegijos Akademinės tarybos narių nuomonę dėl atskirų statuto punktų formuluočių bei remiantis jai suteiktais LR Mokslo ir studijų įstatymo įgaliojimais iš esmės pritarė parengtam statuto projektui.

Remiantis pačios kolegijos, įsidiegusios procesais grįstą kokybės valdymo sistemą ir užsienio aukštųjų mokyklų gerąja patirtimi, buvo pritarta siūlymui pertvarkyti Marijampolės kolegijos valdymo struktūrą, apjungiant fakultetų ir katedrų valdymo lygmenis į vieną bendrą studijų centrų lygmenį, suteikiant studijų programų vadovams atitinkamus įgaliojimus ir atsakomybę siekti geresnių veiklos bei studijų rezultatų. Iki ateinančių mokslo metų pradžios esami fakultetai ir katedros bus performuoti į tris studijų sričių ir krypčių grupių pagrindu sudarytus studijų centrus: Socialinių ir humanitarinių studijų, Technologijos studijų bei Verslo ir vadybos studijų centrus.

Struktūrinės permainos kolegijoje kuria pagrindus ir erdvę novatoriškiems kūrybiniams proveržiams bei kokybinėms permainoms.

Aistė LENKAUSKAITĖ

Marijampolės kolegijos

Viešosios komunikacijos skyriaus vedėja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE