Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Apie „šešėlyje“ rūkstantį dūmą

Apie „šešėlyje“ rūkstantį dūmą

Vykdant Marijampolės apskrities VPK prižiūrimoje teritorijoje akcizais apmokestinamų prekių kontrolę, buvo gauta duomenų, kad Vilkaviškio rajono gyventojas (gim. 1968 m.) prekiauja kontrabandinėmis cigaretėmis. Šakių r. policijos komisariato pareigūnai, nuvykę į Vilkaviškio rajoną, asmens garaže rado ir paėmė įvairių pavadinimų 1590 pakelių cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikoje (toliau – LR) nustatyta tvarka.

Tęsiant tyrimą, šio asmens namuose buvo rasta ir paimta dar 6760 pakelių įvairių rūšių cigarečių, nepažymėtų LR nustatyta tvarka. Šių kontrabandinių cigarečių rinkos vertė – daugiau kaip 30 tūkst. eurų. Taip pat asmens namuose rasta piniginė su 7800 eurų. Aiškinamasi, ar minėti pinigai galėjo būti gauti (įgyti) realizuojant kontrabandines cigaretes.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Policijos pareigūnai ir šalies ekstremalios situacijos metu dirba kaip įprasta, nuolat tikrina gautą informaciją apie galimai nelegaliai akcizinėmis prekėmis prekiaujančius asmenis. Dėkojame pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją bei primename, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, pranešti galima skubios pagalbos telefonu 112.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE