Pagrindinis > Naujienos > Atkeliavo kalėdinės dovanos iš susigiminiavusios Norvegijos savivaldybės

Atkeliavo kalėdinės dovanos iš susigiminiavusios Norvegijos savivaldybės

Marijampolės savivaldybės partneriai iš Norvegijos Karalystės Lešos (Lesja) savivaldybės tęsia gražią tradiciją pradžiuginti kalėdinėmis dovanomis Marijampolės savivaldybės vaikus. Kalėdų Senelio pasiuntiniai – Lešos administracijos darbuotojai Martin Vorkin ir Sonja Mathisen su dviem jaunuomenės atstovais – šiais metais vėl atvežė norvegų kalėdinius linkėjimus ir dovanas.

Lešos savivaldybės bendruomenė jau keletą metų prieš Kalėdų šventes rengia gražią kalėdinio gerumo akciją, kurios metu ruošia dovanas mūsų savivaldybės vaikams ir nepasiturinčiai gyvenančioms šeimoms. Prie šios akcijos džiugiai prisideda Lešos darželių ir mokyklų vaikai, kurie ruošia dovanėles bendraamžiams, ir bendruomenės nariai, remiantys lėšomis šios kalėdinės iniciatyvos organizavimą mūsų savivaldybėje.

Viešnagės metu norvegai su dovanomis aplankė Socialinės pagalbos centro padalinio Kartų namų, Marijampolės vaikų globos namų „Putinas“, VšĮ „Marijampolės Vaiko tėviškės namų“ bendruomenes. Į šias įstaigas prieš šventes norvegai su kalėdinio gerumo akcija užsuka nebe pirmus metus. Jie atveža kiekvienam šios įstaigos globotiniui dovanėles, kurias tikslingai yra paruošę Lešos vaikai, ir šilčiausius kalėdinius linkėjimus. Lešos savivaldybės, su kuria Marijampolė bendradarbiauja jau beveik du dešimtmečius, bendruomenės dėka parengtos dovanos dar pasieks kitų įstaigų vaikus, sunkiau besiverčiančias savivaldybės šeimas.

Svečius iš Lešos vizito metu priėmė Savivaldybės meras Vidmantas Brazys, mero pavaduotojas Sigitas Valančius ir administracijos darbuotojai. Buvo aptarti savivaldybių svarbiausi praėjusių metų įvykiai bei numatomos savivaldos reformos Norvegijoje.

„Džiaugiuosi, kad šios šventinės Lešos bendruomenės gerumo dovanos kasmet džiugina tuos, kam to labiausiai reikia, nes tai ne tik kalėdinis džiaugsmas, bet šie susitikimai stiprina ir mūsų savivaldybių žmonių bendrystę“, – atsisveikindamas sakė meras V. Brazys.

Viešnagės metu susitiko Lešos ir Marijampolės savivaldybės jaunimo atstovai, kurie buvo bendravę rugsėjo mėnesį Marijampolės jaunųjų politikų, mokinių ir studentų atstovų vizito Norvegijoje metu.

Svečiai iš Lešos savivaldybės džiaugėsi, kad bendradarbiavimas ne tik suteikia galimybes nuoširdžiai pasidalinti artėjančių švenčių džiaugsmu, pradžiuginti likimo nuskriaustus vaikus, sunkiau gyvenančias šeimas, bet ir pasidžiaugti kalėdinėmis nuotaikomis mūsų savivaldybėje.

Šios norvegų kalėdinės akcijos iniciatorius ir pagrindinis organizatorius – Lešos savivaldybės darbuotojas, geras Marijampolės bičiulis Martin Vorkinn. 2012 metais M. Vorkinn už nuopelnus stiprinant Lietuvos ir Norvegijos bendradarbiavimą buvo apdovanotas Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentaras “Atkeliavo kalėdinės dovanos iš susigiminiavusios Norvegijos savivaldybės

  1. kaip gera žinoti, kad yra fainų žmonių, kuriems nesvetimas dovanojimo jausmas. mums ta dovana yra mažos vertės, bet galbūt kitą taip nustebins, kad ilgus metus atsimins

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE