Pagrindinis > Regione > Kultūra > Atsinaujino penki Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos filialai

Atsinaujino penki Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos filialai

2012 m. rugpjūčio 31 d. Kalvarijos savivaldybės viešosios biblioteka pradėjo įgyvendinti projektą ,,Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos Akmenynų, Brukų, Liubavo, Jungėnų,Sangrūdos filialų  patalpų  pritaikymas visuomenės poreikiams“.

Įgyvendinto projekto paskirtis – svariai prisidėti prie vietinių žmonių socialinio, ekonominio ir profesinio aktyvumo didinimo, sukuriant jiems palankias sąlygas naudotis viešosios bibliotekos paslaugomis, taip pat prisidėti prie socialinės gerovės užtikrinimo.

Projekto tikslai: sukurti tinkamą aplinką lankytojams ir prisidėti prie vietos gyventojų kokybės gerinimo; išlaikyti esamus lankytojus ir pritraukti naujus, didinant tobulėjimo, saviugdos, saviraiškos galimybes;užtikrinti visapusišką Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos filialų funkcijų vykdymą bei teikiamų paslaugų plėtrą.

Projekto metu Akmenynų, Brukų, Jungėnų, Liubavo ir Sangrūdos filialuose buvo atlikti visi būtini remonto darbai, atnaujinti baldai: lentynos, reguliuojamo aukščio stalai, kėdės.

Įgyvendinus projektą, buvo sukurta bibliotekų lankytojų poreikius atitinkanti aplinka, padidėjo bibliotekų funkcionalumas. Bibibliotekų veikla ir toliau aktyviai vykdoma, ieškant naujų potencialių savo veiklos plėtros ir paslaugų didinimo galimybių.

 2014 m. liepos 29 d. vyko projekto baigiamasis renginys, kurio metu norėjusieji palyginti kokios patalpos buvo prieš remontą ir po jo aplankė visus filialus. Buvo pasidalinta prisiminimais apie ankstesnes darbo sąlygas ir su pakilia nuotaika žvelgta į naujas galimybes atsinaujinusiose bibliotekose.

Asta JANKELIŪNIENĖ

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE