Pagrindinis > Dėmesio! > Atsipalaiduok!

Atsipalaiduok!

Kiekvienas iš mūsų savo gyvenime patiriame stresą bei nerimą. Neretai dėl to kyla sunkumų emocinei ir fizinei sveikatai. Pasaulyje vyraujant pandemijai streso ir nerimo problemos tapo dar dažnesnės, todėl „Jaunimas YRA“, siekdamas jas spręsti, rugpjūčio 8 dieną, nuo 17 val., Marijampolės Poezijos parke kviečia į dirbtuves „Atsipalaiduok“!

Stresas – tai natūrali smegenų ir kūno reakcija į iššūkius. Nerimas bei stresas gali paveikti nuotaiką, mąstyseną, energingumą, pasitikėjimą savimi. Siekiant to išvengti reikia išmokti reaguoti į sudėtingas situacijas ir gebėti atsipalaiduoti.

„Jaunimas YRA“ įgyvendindamas Europos solidarumo korpuso projektą „Inner love“ pastebėjo, jog vis daugiau žmonių skundžiasi svyruojančia motyvacija, padažnėjusiais nerimo priepuoliais, panikos atakomis, pasitikėjimo savimi stoka. Visa tai labai vargina ir stumia žmones į savęs nemylėjimo pusę. Norint sumažinti šių procesų įtaką organizuojamas atpalaiduojančių, terapinių užsiėmimų renginys „Atsipalaiduok“.

Jo metu dalyviai galės rinktis iš įvairiausių dirbtuvių ir atsipalaiduoti skirtingais būdais: tapybos, molio, garso, meditacijos ir kitų užsiėmimų metu!

Programa:

17.00-18.20 ir 19.00-20.30 Meditacijos dirbtuvės. Padės atsipalaiduoti bei patirti poilsį, kuris yra gilesnis nei miegas. Dirbtuves ves Ingrida Kučinskienė, meditacijos bei kvėpavimo instruktorė.

17.00-21.00 Molio dirbtuvės. Leis pabėgti nuo savo minčių, atrasti ryšį su žeme ir rankų pagalba sukurti kažką gražaus. Užsiėmimą ves NESU studijos įkūrėja Rugilė Navickaitė.

17.00-18.30 Dirbtuvės „Pažink save“ ir 19.00-20.30 Dirbtuvės „Kūno ženklai“. Išgirsti save bei suprasti savo kūno ženklus padės psichologė Jovita Janavičiūtė. Ji mokys atsipalaiduoti išmokstant pasitikėjimo savimi būdų.

17.00-18.30 Senųjų instrumentų edukacija. Galimybė pamiršti kasdienius rūpesčius, patirti unikalius pojūčius išbandant įvairius instrumentus kartu su kompozitoriumi Sauliumi Petreikiu.

18.00-19.00. Gongų maudynės. Užsiėmimas leis harmonizuoti savo vidinį pasaulį, paleisti negatyvias emocijas, aiškiau matyti savo potencialą.

18.00-20.00 EBRU menas. Tapyba ant vandens skatina toleruoti neapibrėžtumą. Šias dirbtuves ves VšĮ Meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA.

Organizatoriai kviečia rugpjūčio 8 d. vakarą praleisti dirbtuvėse, kurios padės ne tik pasiruošti darbingam pirmadieniui, tačiau leis išmokti įvairių atsipalaidavimo būdų, padėsiančių susidoroti su stresu ar nerimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE