Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Atvirų durų dienoje – gausus būrys jaunuolių ne tik iš Marijampolės, bet ir aplinkinių rajonų

Atvirų durų dienoje – gausus būrys jaunuolių ne tik iš Marijampolės, bet ir aplinkinių rajonų

Pirmosios kovo savaitės pabaigoje Marijampolės kolegijoje šurmuliavo atvirų durų diena, kuri sukvietė smalsius gimnazijų, vidurinių mokyklų moksleivius bei mokytojus.

Renginį pradėjo kolegijos direktorius V. Viliūnas sveikindamas visus susirinkusius, ištroškusius žinių ir naujų potyrių. Skatindamas ugdyti savo žingeidumą, uoliai domėtis visais reikšmingais, iškylančiais klausimais, direktorius kvietė atidžiai klausytis ir kitų kolegų.

Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai I. Sviliuvienė pristatė šiais metais kolegijoje siūlomas studijų programas, kurių yra 13. Kiekviena iš jų priklauso ir reprezentuoja vieną iš keturių skirtingų studijų sričių, t.y. technologijos, socialinių, humanitarinių, biomedicinos mokslų studijų sritys.

Studijų skyriaus vedėjas M. Šnipaitis supažindino moksleivius su 2015 m. priėmimo taisyklėmis. Pristatė sąlygas, terminus, svarbiausias datas ir atsakė į moksleiviams dažniausiai kylančius klausimus.

R. Zygmantaitė, Tarptautinių studijų ir ryšių skyriaus vedėja, susirinkusiems pristatė tarptautinio judumo galimybes Marijampolės kolegijoje. Šiais laikais, turint didelį norą, reikia naudotis suteikiamomis galimybėmis: keliauti į savo svajonių šalį studijuoti ar atlikti praktiką.

Vėliau moksleiviai išsiskirstė į auditorijas, kuriose atskirai ir daug plačiau buvo pristatomos visos studijų programos iš pirmų lūpų. Studentai dalijosi sukaupta patirtimi, dėstytojai pasakojo apie studijų programų vingrybes: paskaitas kolegijoje, praktikos vietas, įsidarbinimo galimybes. Įvardinti vieną studijų programą, sulaukusią daugiausiai abiturientų dėmesio, sunku, kadangi jaunuoliai apylygiai reiškė susidomėjimą visomis studijų programomis.

Renginio pabaigoje, sužinoję aktualius dalykus, išklausę svarbią informaciją, abiturientai turėjo galimybę pabendrauti su Marijampolės kolegijos studentų atstovybės (MKSA) nariais ir sužinoti ne tik apie rimtąsias studijų proceso veiklas, bet ir apie laisvalaikio praleidimo būdus, atstovybės ir kolegijos bendruomenės organizuojamus renginius, jų užkulisius ir smagius momentus iš studentiško gyvenimo.

Džiugu, jog atvirų durų dienoje dalyvavo moksleiviai ne tik iš Marijampolės: svečių sulaukėme iš Lazdijų, Prienų, Alytaus bei Vilkaviškio rajonų.

Aistė  LENKAUSKAITĖ

Marijampolės kolegijos Viešosios komunikacijos skyriaus vedėja

Antano Gudelevičiaus nuotraukos.

Kolegijos direktorius V. Viliūnas. Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai I. Sviliuvienė. Studijų skyriaus vedėjas M. Šnipaitis. Tarptautinių studijų ir ryšių skyriaus vedėja R. Zygmantaitė. Moksleivių ekskursija po auditorijas. Moksleivių ekskursija po auditorijas. Abiturientai bendrauja su Marijampolės kolegijos studentų atstovybės (MKSA) nariais. jquery photo viewerby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite