Pagrindinis > Regione > Kultūra > Autorinių dainų koncertas „Angelo sapnas“

Autorinių dainų koncertas „Angelo sapnas“

Gruodžio 16 dieną Šunskų bažnyčioje vyko autorinių dainų koncertas „Angelo sapnas”, kuriame autorines dainas atliko Rimantas Lekeckas su savo bičiuliais: Arūnu Šerpyčiu, Artūru Grinevičiumi ir Egle Alenskaite. Vakare skambėjo dainos, sukurtos Vitalijos Žvingilienės, Stefanijos Navickienės ir Nijolės Arštrikaitės tekstais.

Į bažnyčią, kuri buvo paslaptingai apšviesta ir kupina jaukumo, susirinko didelis būrys atlikėjų gerbėjų, bičiulių, kolegų ir šeimos narių. Čia jie mėgavosi maloniais tonais ir subtiliais dainų tekstais apie angelus, laiką, likimą ir laukimą.

Atlikėjai pirmą kartą bendrai muzikavo 2017 metų vasarą. Šį rudenį muzikavimą atnaujino, praplėtė repertuarą angelų tematika ir įgyvendino bendrą svajonę – surengti išskirtinį, jautrų koncertą Šunskų bažnyčioje. Nors muzikuojantys bičiuliai darbuojasi skirtingose srityse, šiam mielam pomėgiui suranda laiko po darbų, o koncertams lieka vėlyvų vakarų metas. Atlikėjams ne svetimas planavimas ir svajonės –  dar šią žiemą planuojami surengti akustiniai koncertai už Marijampolės savivaldybės ribų bei sostinėje.

Jolita PĖTELĖ

R. Padimanskienės nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE