Pagrindinis > Naujienos > Baigėsi savaitę trukę Palaimintojo Jurgio Matulaičio MIC atlaidai

Baigėsi savaitę trukę Palaimintojo Jurgio Matulaičio MIC atlaidai

Visą savaitę, liepos 7-14 dienomis, Marijampolėje vyko Palaimintojo Jurgio Matulaičio MIC minėjimas ir atlaidai Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje. Šiandien buvo pagrindinė ir paskutinė iškilmių diena, kuri prasidėjo katecheze bazilikoje. Po to sekė šv. Rožinio malda ir šv. Mišios.

Vidudienio šv. Mišiose susirinko gausus būrys parapijiečių, tarp kurių buvo ir garbių svečių: Apaštališkasis nuncijus Lietuvai arkivyskupas Petar Rajič, Lietuvos vyskupai, kunigai iš įvairių dekanatų, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, Marijampolės savivaldybės tarybos nariai: Albinas Mitrulevičius, Alvydas Kirkliauskas, Darius Kemeraitis, Sigitas Valančius, Valdas Pileckas, Pal. Jurgio Matulaičio draugijos Marijampolės skyriaus nariai, piligrimų grupė iš Lenkijos Sokulkų ir Punsko parapijų.

Giedojo jungtinis bažnytinis choras: Bazilikos (vad. Alma Sakalauskienė), Šv.Vincento Pauliečio bažnyčios (vad. Birutė Pavalkienė), Palaimintojo popiežiaus Jono Pauliaus II bažnyčios choras (vad. Karolina Simanavičiūtė). Po šv. Mišių Marijonų vienuolyno sode vyko agapė bei koncertas. Paskutinis atlaidų akcentas – Gailestingumo vainikėlio malda pal. Jurgio Matulaičio tėviškėje Lūginėje.

Gausiai susirinkę maldininkai savaitę laiko vykusiame minėjime dėkojo Dievui už palaimintojo Jurgio Matulaičio užtarimu patirtas malones. Kiekviena diena buvo savaip ypatinga ir skirta skirtintingoms žmonių grupėms. Liepos 7-ąją buvo padėkos diena, 8-ąją – visuomenės gėriui tarnaujančiųjų diena, toliau – katalikiškų judėjimų bei bendruomenių diena. Liepos 10-oji buvo skirta švietimo ir žiniasklaidos darbuotojams, 11-oji – kunigams ir pašvestiesiems, 12-oji – ligoniams, slaugytojams bei medikams. Vakar, šeštadienį buvo šeimų ir jaunimo diena, o paskutinioji iškilmių diena vainikavo savaitę trukusius Palaimintojo atlaidus.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite