Pagrindinis > Naujienos > Nuaidėjo vasaros šventė Gudeliuose

Nuaidėjo vasaros šventė Gudeliuose

Liepos 13 d. Gudeliuose vyko smagi vasaros šventė jaukiam pasibuvimui subūrusi bendruomenę ir atvykusius svečius.

Vasariška popietė prasidėjo įdomiomis sporto varžybomis ir rungtimis. Puiki nuotaika lydėjo ir oficialią šventės pradžią, kurią atidarė Igliaukos seniūnas,  laikinai Gudelių seniūno pareigas einantis Saulius Burbulis.

Susirinkusiuosius į šventę sveikino Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis, linkėdamas telkti bendruomenės narius bendriems tikslams ir darbams bei įteikė pintinę dovanų Gudelių miestelio bendruomenės pirmininkui Artūrui Brusokui. Šventėje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika.

Graži tradicija pagerbti garbaus amžiaus bendruomenės narius nebuvo pamiršta ir šiemet. Ypatingo dėmesio sulaukė devyniasdešimtmečiai Gudelių seniūnijos gyventojai: Vincas Kliokys, Magdalena Marčiukaitienė, Ona Petronėlė Mekionienė ir Danutė Petrauskienė.

Renginyje dalyvavo ir pasirodymais visus susirinkusius džiugino Marijampolės kultūros centro Gudelių skyriaus kaimo kapelos „Gudeliai“ ir Vilkaviškio rajono Alvito kapelos „Širvinta“ atlikėjai, dainavo Indrė Kastanavičienė, koncertinę programą tęsė ir linksmai pabūti kvietė grupė 16 HZ.

Pasak organizatorių susiburti į smagų vasaros renginį yra Gudelių seniūnijos tradicija, kuri suartina Gudelių bendruomenės narius bei pritraukia kaimynystėje gyvenančius svečius.

Šventės organizatoriai dėkojo į šventę gausiai susirinkusiems gyventojams, svečiams ir rėmėjams.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE