Pagrindinis > Dėmesio! > Bėgimo entuziastai kviečiami registruotis į ketvirtajį Suvalkijos pusmaratonį!

Bėgimo entuziastai kviečiami registruotis į ketvirtajį Suvalkijos pusmaratonį!

 

Šių metų liepos 21 d. Lietuvos kultūros sostinėje Marijampolėje vyks bėgimo šventė Suvalkijos pusmaratonis, į kurią kviečiami registruotis tiek sporto mėgėjai, tiek profesionalai.

Pirmasis Suvalkijos pusmaratonis įvyko prieš trejus metus. Iki tol bėgimo mėgėjai ir Marijampolės susitikdavo maratonuose Vilniuje ar kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir vis svarstydavo, kad tokios šventės, skatinančios sportą ir sveiką gyvenimo būdą, reikia ir jų miestui. Tad suvienyję jėgas bėgimo mėgėjų klubo „Greičio blyksnis“, Sūduvos sporto centro „Sūduva“ ir „Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos“ atstovai surengė pirmąją šventę. Tiesa, tąkart ji vyko dieną.

„Kartu su pirmuoju Suvalkijos pusmaratoniu pradėjome organizuoti daugiau su bėgimu susijusių renginių. Rengiame bendras mankštas, bėgiojimus tiek dieną, tiek naktį, grūdinančias maudynes upėje. Tačiau didžiausia šventė, kurią jau pamėgo miestiečiai – Suvalkijos pusmaratonis. Galvodami, kaip jį padaryti dar įdomesnį, nusprendėme ir sugalvojome įrengti trąsoje vandens arkas , kurios gaivins dalyvius liepos  21d šiltą vasaros rytą. Renginio metu atmosfera bus dar ypatingesnė“, nes sieksime didžiausio dalyvių rekordo Lietuvos kultūros sostinėje Marijampolėje renginio metu sako vienas iš organizatorių Mantas Žuolys.

Organizatoriai teigia, kad šios šventės tikslas –  suvienyti miestiečius ir sporto entuziastus, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas. Čia laukiami tiek miesto gyventojai, tiek svečiai, kurie galės pasirinkti bėgimo distanciją pagal savo fizinį pasirengimą: nuo 200m., 3km,5km ir 10 kilometrų iki didesnės ištvermės reikalaujančio tradicinio pusmaratonio, tai yra, 21,098 km. Šventė vyks miesto centre, J. Basanavičiaus aikštėje.

„Net jei kol kas nesate bėgimo mėgėjas, atvykite į šventę ir tikrai puikiai praleisite laiką. Dalyviai varžysis dėl originaliausio kostiumo,gausiausio kolektyvo įmonės ar klubo, po pusmaratonio lauks spalvinga apdovanojimų šventė, daugybė įvairių pramogų, o viską vainikuos muzikos šou“, – žada organizatoriai.

Registracija internetu: www.suvalkijospusmaratonis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE