Pagrindinis > Dėmesio! > Bėgimo mėgėjus kviečia išmėginti jėgas girių labirintuose

Bėgimo mėgėjus kviečia išmėginti jėgas girių labirintuose

 

Šylant orams vis daugiau žmonių prisimena ir bėgiojimo malonumą. Šio sporto entuziastai ir visi, norintys gerai praleisti laiką, kviečiami į šventinį bėgimą bekele „Girių labirintai“, kuris vyks balandžio 21 d. Kazlų Rūdos parke.

Renginio organizatoriai, „Girių labirintai“ komanda ir „Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija“, sako, kad šis bėgimas yra skirtas visiems žmonėms. „Tai – sporto šventė, kurios tikslas suvienyti miestiečius, sporto entuziastus, svečius, bėgikus iš aplinkinių Lietuvos miestų, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje“, – teigia jie. 

Atsižvelgiant į fizinį pasirengimą, bėgimo bekele „Girių labirintai“ dalyviai galės rinktis rungtis „Girių labirintai“ (26 km), „Pelkių velniai“ (18 km). „Pažintinis takas“ (5 km) ir „Vaikų kliūtinukas“ ( 500 m).

„Ateikite ne tik išbandyti savo jėgų, palaikyti bėgančiųjų draugų ir artimųjų, bet ir turiningai bei linksmai praleisti laiką kartu. Čia dalyvių lauks bendra mankšta, renginio metu bus prekiaujama maisto papildais, gerinančiais greitą atsistatymą po fizinio krūvio, bei angliavandenių palaikymą organizme. Po bėgimo bus apdovanoti tiek atskirų rungčių nugalėtojai, tiek gausiausias kolektyvas, klubas, organizacija, firma, įmonė, ar mokykla, taip pat visi dalyviai po finišo jėgas galės atgauti karštame kubile ir pirtelėje, – kviečia organizatoriai.
Renginio dalyvių taip pat lauks pirtis, kubilas, kareiviška košė, arbata ir kitos pramogos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite