Pagrindinis > Naujienos > Bendruomenės šventės vienija ir ugdo

Bendruomenės šventės vienija ir ugdo

Šeštadienį, liepos 20 dieną Liudvinavo miestelio parke šurmuliavo Marijampolės savivaldybės bendruomenės. Čia vyko Marijampolės savivaldybės bendruomenių asociacijos renginys „Šventės mus vienija ir ugdo“.

Marijampolės savivaldybės bendruomenių asociacija, vadovaujama Linos Mineikienės vienija net 36 bendruomenes, o tai, kad į šventę atvyko net 23 bendruomenių atstovai, rodo, kad tokie renginiai yra labai reikalingi ir skatinantys susiburti. Pasak organizatorės L. Mineikienės, šventės vieta buvo pasirinkta neatsitiktinai, kurgi kitur būtų tinkamesnė vieta tokiam sambūriui, jei ne mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje – Liudvinave.

Kad kiekviena bendruomenė yra nepakartojama ir savita buvo galima pamatyti iš kiekvienos jų paruoštų prisistatymų ir amatų kiemelių. Linksmi, atsipalaidavę ir gerų emocijų nestokojantys šventės dalyviai puikia nuotaika užkrėtė ir visus susirinkusius.

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda dėkojo aktyviems bendruomenių nariams už jų nenuilstamą darbą, už iniciatyvas, kurios daro mus supančią aplinką gražesne ir geresne. Meras linkėjo, kad bendruomenėms nepritruktų idėjų ir, kad aktyvių žmonių gretos nuolat pildytųsi naujais bendraminčiais.

Į šventę atvykę vicemerai Artūras Visockis, Paulius Marozas, Administracijos direktorius Karolis Podolskis, tarybos nariai Albinas Mitrulevičius, Irena Lunskienė, Edmundas Razvickas, Alvydas Kirkliauskas ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė sutartinai tvirtino, kad tokie sambūriai yra itin reikalingi bendruomenių stiprinimui ir bendruomeniškumo ugdymui. Alvydas Kirkliauskas bendruomenių narių tvirtybę bandė ir įvairiausiomis sporto rungtimis, kurios tik iš pirmo žvilgsnio atrodė lengvos ir nesudėtingos.

Šventės metu ypatingas dėmesys buvo skirtas ilgamečiams bendruomenių pirmininkams, kurie iki šiol yra vieni iš aktyviausių bendraminčių ir pagalbininkų. Nuoširdūs padėkos žodžiai buvo skirti Angelei Karalienei, Marijai Javarskienei, Vidai Valinčienei, Dalytei Kaušikienei, Irenai Kazlauskienei, Elvyrai Urbonienei ir Antanui Vaidotui.

Į bendruomenių sąskrydį atvykę DU DONATAI savo dainomis išjudino kiekvieną, o puikų ir nuotaikingą vakarą vainikavo šventiniai fejerverkai.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE