Pagrindinis > Naujienos > Dalyvauk rinkimų simuliacijoje!

Dalyvauk rinkimų simuliacijoje!

Balsavimo nuo 16 metų tema vis dar kelia begalę klausimų bei diskusijų, tiek nacionalinėje jaunimo politikoje, tiek už jos ribų. Tai tampa dar aktualesne tema rinkimų akivaizdoje. O kas, jei visgi atsirastų tokia konstitucinė teisė ir jaunimas nuo 16 metų galėtų balsuoti vietos savivaldos ir merų rinkimuose?

Siekiant paskatinti 16-17 metų jaunimo pilietiškumą, aktyvumą ir dalyvavimą savivaldos gyvenime, demokratiniuose procesuose asociacija „Jaunimas YRA“ ir VšĮ „Užimtumo akademija“ kartu su partneriais įgyvendina Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Balsuok!“ bei kviečia dalyvauti viename iš projekto renginių – RINKIMŲ SIMULIACIJOJE.

Simuliacija vyks kovo 3 dieną, 10-17 valandomis, Marijampolės kultūros centre (Vilkaviškio g. 2).

Visi turintys 16-17 metų rinkimų simuliacijos dieną galės išreikšti savo nuomonę balsuodami ir prisidėdami prie tyrimo apie jaunimo nuo 16 metų aktyvumą vietos savivaldos ir merų rinkimuose.

Balsavimo metu surinkti duomenys bus analizuojami jaunųjų tyrėjų pagalba.

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/2L3Q2iqzy

Renginio organizatoriai tiki, jog suformuotas balsavimo įprotis įsitraukti į rinkimų procesą iš anksčiau paskatintų aktyviau dalyvauti savivaldos rinkimuose. Ateik ir parodyk, ką mano jaunimas apie balsavimą nuo 16 metų jau kovo 3 dieną, 10-17 valandomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE