Pagrindinis > Dėmesio! > Dėl įvykusių eismo įvykių kelias A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai tapo beveik nepravažiuojamas

Dėl įvykusių eismo įvykių kelias A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai tapo beveik nepravažiuojamas

Marijampolės apskr. VPK informuoja, kad kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai Marijampolės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje įvykę 4 eismo įvykiai – 3 važiuojant Marijampolė-Kaunas kryptimi ir 1 važiuojant Marijampolė-Suvalkai kryptimi. Taip pat Marijampolė-Suvalkai kryptimi kelios sunkiasvorės transporto priemonės nuo vėjo apsivertė, yra užklimpusių vilkikų, autobusų. Dėl šių eismo įvykių kelias A5 abiejomis kryptimis tapo sunkiai pravažiuojamas.

Vieno eismo įvykio metu į stovinčią sunkiasvorę transporto priemonę „MAN“ atsitrenkė lengvasis automobilis „Volkswagen“. Eismo įvykio metu sužalotas Prancūzijos pilietis, kuris pristatytas į Kauno klinikų Priėmimo skyrių. Po medikų apžiūros nukentėjusysis paleistas gydytis ambulatoriškai.

Kitų eismo įvykių metu nesuvaldę sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai atsitrenkė į kelio atitvarus ar nuvažiavo nuo kelio.

Be to, dėl naktį buvusio snygio ir užsnigtų kelių, dar neišsisklaidžiusi sunkiasvorių transporto priemonių spūstis, susidariusi po vakar Lenkijos pasienyje įvykusio eismo įvykio.

Kelininkų pajėgumai negausūs, jie nespėja nuvalyti kelio, todėl ten kur naktį stovėjo vilkikai susidarė sunkiai pravažiuojamos sniego pusnys.

Eismą reguliuoja pareigūnai, tačiau kol nebus pašalintos visos kliūtys, transporto priemonių spūstys formuosis abiejomis kryptimis.

Įvažiuojant į Marijampolės miestą, ties „Emsi“ degaline, suformuotas pravažiavimas lengviesiems automobiliams, nuo Kauno atvykstantiems patariama važiuoti greta A5 esančiu keliu, Puskelnių k.  arba Dženčialiaukos k. puse. Taip pat Lenkijos pasienyje laikinai yra sustabdytas sunkiasvorių transporto priemonių patekimas į Lietuvos Respublikos teritoriją, tam kad nesiformuotų dar didesnės transporto priemonių spūstys kelyje A5.

Įspėjame vairuotojus, kad eismo sąlygos kelyje A5 yra labai blogos, keliai nepravažiuojami, yra daug eismo įvykių. Jei yra galimybė, prašome rinktis kitą maršrutą, išvengiant A5 kelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE