Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje kuriama dar viena poilsio ir pramogų oazė – Marių parko salos laukia akivaizdūs pokyčiai

Marijampolėje kuriama dar viena poilsio ir pramogų oazė – Marių parko salos laukia akivaizdūs pokyčiai

Aktyvaus poilsio gamtoje erdvės išties populiarios, todėl norisi, kad tokių vietų Marijampolėje būtų dar daugiau. Jau kuris laikas buvo svarstėma, kaip įveiklinti Marių parko salą, kuri puikiai pažįstama marijampoliečiams ir miesto svečiams, ypač dėl vandens pramogų.

Tokios didelės teritorijos sutvarkymas – per didelė našta savivaldybės biudžetui, tačiau kartais nutinka taip, kad svajones įgyvendinti pasiūlo verslininkai. Kai UAB DOVISTA generalinis direktorius prakalbo apie įmonės savininkų planus finansuoti projektą, kuris skatintų žmones leisti laiką gryname ore, net nesuabejota, kad marijampoliečiai nusipelnė tokios oazės Marių parko saloje. Pateikta paraiška patraukė danų dėmesį, ir nors konkurencija buvo išties didelė – finansavimas buvo gautas.

📍 vingiuojantys takeliai,
📍 romantiški suoleliai,
📍 platus smėlėtas paplūdimys,
📍 paplūdimio tinklinio aikštynas,
📍 vaikų žaidimo aikštelės,
📍 laipynės,
📍 pikniko zonos,
📍 plūduriuojanti medinė sala vandenyje,
📍 apšvietimas,
📍 švarus geriamasis vanduo,
📍 sanitariniai mazgai
Atrodo lyg tolima svajonė? Tikrai ne. Jau netrukus tai taps realybe.

Fondas laisvalaikio oazės įkūrimui Marių parko saloje skyrė 403 tūkst. eurų. Likusios lėšas – iš savivaldybės biudžeto. Šiais metais bus ruošiama visa reikalinga dokumentacija, o infrastruktūros įrengimo darbai prasidės kitais metais. Projektą planuojama pabaigti iki 2024 metų birželio mėnesio, tačiau tikimasi, kad realus įgyvendinimo terminas gali būti ir 2023 metų pabaiga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE