Pagrindinis > Kitos temos > Verslas > Duris atvėrė pirmasis „Mercure“ viešbutis Baltijos regione

Duris atvėrė pirmasis „Mercure“ viešbutis Baltijos regione

 

Balandžio 1 d. ARVI įmonių grupės valdoma įmonė „Noringė“ prisijungė prie „Mercure“ viešbučių tinklo ir tapo „Accor Global Distribution System“ dalimi. „Mercure“ Marijampolė yra pirmasis šio tinklo ir trečiasis „Acсor“ kompanijos viešbutis Lietuvoje. Balandžio 10 d. įvyko iškilmingas viešbučio atidarymas.

„ARVI visada siekė tobulumo ir tarptautinio pripažinimo.  „Mercure“ ženklas virš mūsų viešbučio yra dar vienas aukščiausias mūsų ambicijų ir ilgamečio darbo įvertinimas. Mes tapome visame pasaulyje garsios viešbučių šeimos nariais“, – sakė ARVI įmonių grupės valdybos narys Justas Kučinskas.

 „Mercure Marijampole“ įsitraukė į „Accor“ tinklą, kuris  didžiausias viešbučių operatorius pasaulyje ir Europos rinkos lyderis, veikiantis 92 šalyse, kuriose jam priklauso daugiau kaip 3 700 viešbučių ir 470 000 kambarių. 

„Mercure“ ženklo atsiradimas Marijampolėje nėra vien tik ARVI ar tik Sūduvos regiono  įvertinimas. „Mercure“ ženklas reiškia, kad čia – tikra Europa ir kad mes pasiekėme aukščiausius kokybės reikalavimus. Todėl tai yra dar vienas tarptautinis Lietuvos prestižo  pripažinimas. Mūsų tikslas – tapti unikaliu, plačiai žinomu ir mėgiamu, aukščiausios kokybės viešbučiu“, – planus pristatė J. Kučinskas.

„Tapdamas mūsų tinklo nariu, „Mercure Marijampole“ pasinaudos profesine mūsų patirtimi pardavimo, rinkodaros, paskirstymo, kokybės, mokymų bei aplinkosaugos srityse, ir tikime, kad veikdami kartu su viešbučio savininkais pasieksime aukštesnį žinių, kokybės ir veiklos efektyvumo lygį“, – sakė  „Accor“ grupės prabangių ir vidurinės klasės viešbučių vykdantysis vadovas Lenkijai ir Baltijos šalims Jean Marc Vendioux.

„Accor“ Rytų Europoje, įskaitant Vengriją, Čekiją ir Lenkiją, jau seniai užima rinkos lyderio poziciją. Šiuo metu „Accor“ Lietuvoje turi tris objektus: „Novotel Vilnius Centre “, „Ibis Kaunas  Centre“ ir, žinoma, nuo šios dienos „Mercure Marijampole“ viešbutį Marijampolėje.   „Mercure“ yra trečiasis pagal dydį vidurinės klasės viešbučių tinklas pasaulyje, išskyrus Šiaurės Ameriką. Jį sudaro 743 viešbučiai 51 šalyje. 

Pačiame Marijampolės centre įsikūręs keturių plius žvaigždučių viešbutis „Mercure Marijampole“ trauks kaip jaukus verslo, poilsio ir sveikatingumo kompleksas, turintis 47 numerius. Trys modernia įranga aprūpintos konferencijų salės vienu metu talpins daugiau nei 200 asmenų.

„Mercure“ tinkle saugomas kiekvieno viešbučio autentiškas charakteris ir savitas stilius. Kartu tinklo viešbučiai kuria pasaulinę šeimą, kuriai būdinga stiprus bendros tapatybės jausmas ir svetingumo aistra.

Vaida KELERYTĖ

Ramūno DANISEVIČIAUS nuotraukos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE