Pagrindinis > Naujienos > „Ekstremali naktis“ papildė Marijampolės ir jos gyventojų adrenalino atsargas

„Ekstremali naktis“ papildė Marijampolės ir jos gyventojų adrenalino atsargas

Liepos 14 dieną pirmą kartą vykusioje „Ekstremalioje naktyje“ marijampoliečiai ir miesto svečiai galėjo stebėti skirtingų auto ir moto sporto šakų varžybas ir pasirodymus. Dviejose miesto vietose vykę pasirodymai pritraukė didelę adrenalino ištroškusių žiūrovų minią. Naktinės veiklos jaunimui Marijampolėje jau tapo asociacijos „Jaunimas YRA“ vizitine kortele. Ne išimtis ir penktadienio vakarą vykęs renginys.

Marijampolės „Drift“ arenoje prasidėjo pirmoji renginio dalis, kurioje žiūrovai galėjo ne tik stebėti, bet ir patys dalyvauti varžybose. Į jas buvo kviečiami visi norintys savo jėgas išbandyti važiuodami paspirtukais, dviračiais ir motociklais.

Kiekvienai transporto priemonei buvo parengtos skirtingos varžybos: motociklų vairuotojai galėjo savo įgūdžius išbandyti „snail“ varžybose, kuriose reikėjo kuo lėčiau įveikti trasą, dviračių ir paspirtukų varžybose vairuotojai turėjo kuo greičiau įveikti kliūčių ruožą.  Geriausiai trasas įveikę dalyviai apdovanoti rėmėjų dovanomis, o pirmos vietos nugalėtojai – taurėmis.

Po varžybų žiūrovai galėjo ir patys išbandyti šonaslydį (drift) pasinaudojant „drift“ taksi paslaugomis. Žiūrovai, sėdėdami profesionalų vairuojamuose automobiliuose, staigius adrenalino antplūdžius galėjo patirti automobiliams slystant šonu ir darant staigius posūkius. Bolidų manevrai ir kvapą gniaužiantys pasirodymai nepaliko abejingų.

Marijampoliečiai turėjo galimybę stebėti šonaslydžio šou, kurį parengė ir tarpusavyje varžėsi komandos „Elephant Drift Team“ nariai: Domantas Skučas, Elvinas Jaruševičius, Laimonas ir Vilius Laukiai, Andrius Juškevičius bei „Drift Arena Racing Team“ narys Kastytis Alekna, kurie yra dažni tokių varžybų Lietuvoje dalyviai.

Labiausiai žiūrovus sužavėjusi užduotis buvo slydimas šonu į vietą tarp dviejų automobilių. Geriausiai užduotį atlikęs Elvinas Jaruševičius apdovanotas nugalėtojo taure. Visa tai užbaigė automobilių slalomo varžybos, kuriose taip pat galėjo dalyvauti ir bendruomenės nariai.

Vėliau dalyviai ir žiūrovai persikėlė į Kultūros centro aikštelę, kurioje vyko BMX ir motoakrobatų pasirodymai. BMX šou pristatė svečiai iš Latvijos – komandos „Green Trials“ nariai Davis Dudelis bei Davis Licitis parodė, kiek įvairių triukų įmanoma atlikti su dviračiu.

 Iš kaimyninės šalies atvykusių dažnų Europos BMX varžybų dalyvių ir nugalėtojų komandą sudaro vieni geriausių sportininkų ir savo srities ekspertų Baltijos šalyse. Gravitacijos ribas vis tikrinantys „Green Trials“ skraidė ore, o pasirodymo pabaigai nusprendė peršokti net per devynis gulinčius žiūrovus.

Vakaro programą vainikavo motoakrobatų komanda: pasaulio motoakrobatikos čempionas Paulius Labanauskas, Lietuvos motorolerių motoakrobatikos čempionas Irmantas Jasevičius ir jaunasis motoakrobatikos atstovas Paulius Gecevičius.

Daugelio marijampoliečių iš žalio motociklo ir kvapą gniaužiančių triukų atpažįstamas P. Labanauskas teigė, kad tai pirmas tokio tipo renginys Lietuvoje, kuris vyko vakare, kuriame buvo galima išvysti tokį platų spektrą adrenalino kupinų veiklų, į kurias buvo įtraukti ir žiūrovai.

Paulius neslėpė džiaugsmo dėl didelio susidomėjimo ir palaikymo. Marijampoliečio teigimu, „renginiui sulaukus didelio dėmesio Marijampolėje, ateityje galima planuoti dar didesnio masto renginį, kuriame dalyvautų čempionato lygio dalyviai. Manau, kad galime Marijampolę paversti ekstremalaus sporto sostine!“

Renginio organizatoriai dėkoja visiems dalyviams, žiūrovams ir renginio rėmėjams, kurie prisidėjo prie renginio: Marijampolės „Drift“ Arena, Marijampolės Kultūros centras, Mantinga, Hessen group, Avansas, Relas, H2Auto, Vilniaus pergalė, Elmenhorster, RedBull, Perskindol, Mantagas (MotoTop), Bodyshop, Gym+, Aliaska, lavaflow, Edilo studio, Akis. Renginys dalinai finansuojamas Marijampolės savivaldybės ir Europos Sąjungos lėšomis.

lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE