Pagrindinis > Naujienos > Gaisras IKI pastate Vytauto gatvėje, Marijampolėje (fotoreportažas)

Gaisras IKI pastate Vytauto gatvėje, Marijampolėje (fotoreportažas)

 

Sekmadienį, prieš pusę vienuoliktos, Marijampolėje, Vytauto gatvėje, pradėjo kaukti gaisriniai automobiliai – jie lėkė gesinti gaisro, kilusio, anot sunerimusių pranešėjų, prekybos centre “Iki”. 

Iš šio pastato gausiai rūko dūmai – pavojus sklido iš prekybos centro pastate įsikūrusios jaunimo pamėgtos užeigos “Traški vištiena”.

Iš Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos gaisrinių automobilių iššokę ugniagesiai gelbėtojai pradėjo savo darbą, atskubėjo ir greitosios pagalbos bei policijos ekipažai.

Pirminiais duomenimis, medikų pagalbos niekam neprireikė.

Nuo ko kilo gaisras, tiriama. Minėtos užeigos darbuotoja, būdama įvykio vietoje stipriai susijaudinusi ir išsigandusi, rinko žodžius: “Mes buvome viduje, kai staiga pajutome dūmus…” Merginą ramino būrelis jos bendraamžių.     

Gaisrininkai darbavosi toliau. Iš prekybos centro į lauką išėjo visi pirkėjai ir darbuotojai. Pastarieji lūkuriavo lauke, pasirengę grįžti į darbo vietą, kai tik bus leista.

Greta “Traškios vištienos” dirbusios kitos parduotuvės darbuotoja savo patalpoje triūsė stengdamasi skubiai “rinkti” vandenį, greičiausiai pasipylusį esant įrengtai priešgaisrinei apsaugai.

Prekybos centro aikštelėje buvo daug smalsuolių, atbėgo nemažas būrys gyventojų iš kaimyninių namų. Šie kalbėjo, jog tokio sujudimo čia dar nebuvę. Žmonės dalijosi pamąstymais: “Laimė, kad nelaimė įvyko dieną, o ne naktį – nuostolių bus mažiau”.

Autorės nuotraukos.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

4 komentarai(-ų) “Gaisras IKI pastate Vytauto gatvėje, Marijampolėje (fotoreportažas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE