Pagrindinis > Naujienos > Gerasis Kalėdinės nuotaikos skleidimo virusas marijampoliečius užkrėtė Kalėdų dvasia

Gerasis Kalėdinės nuotaikos skleidimo virusas marijampoliečius užkrėtė Kalėdų dvasia

Praėję metai buvo ypatingi. Marijampolė šventė Lietuvos kultūros sostinės metus, todėl labai norėjosi, kad gražiomis Kalėdinėmis spalvomis nušvistų ne tik miesto centras, bet tuo pačiu ritmu atsakytų ir visa Marijampolės savivaldybė, taip parodydama savo bendruomeniškumą ir vienybę, įtraukiant į veiklą nuo pačių mažiausių iki didžiausių, dalinantis gerumu ir savitarpio pagalba.

Gyventojai puošė savo sodybas, daugiabučius, įstaigas, kūrė įvairius originalius papuošimus bei darė gerus darbus.

Sukurtais Kalėdų nuotaiką spinduliuojančiais darbais marijampoliečiai dalinosi su kitais Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus organizuotame konkurse „Marijampoliečiai užsikrėtę Kalėdų dvasia“ Facebook socialiniame tinkle.

Gražiausi Kalėdiniai papuošimai buvo renkami pagal „patinka“ paspaudimų skaičių ir toks balsavimo būdas kėlė azartą ir skatino dalintis gera nuotaika.

Konkurse dalyvavusios nuotraukos buvo peržiūrėtos beveik 60 000 Facebook vartotojų ir suskaičiavus „patinka“ paspaudimus išaiškėjo nugalėtojai, kurie šiandien, sausio 8 d., Marijampolės savivaldybės administracijoje, vykusiame renginyje buvo apdovanoti dovanėlėmis ir savivaldybės merės Irenos Lunskienės padėkos raštais. Savivaldybės merė ir jos pavaduotojas Povilas Isoda nuoširdžiai dėkojo visiems dalyviams ir įteikė jiems saldžias dovanėles.

Daugiausiai patiktukų surinkę konkurso dalyviai ir nominacijos:

Oksanos ir Vaido Karpavičių sodyba – pati gražiausia;

Vido Zubricko daugiabutis – išskirtinis;

Marijampolės Petro Armino progimnazija – gražiausiai pasipuošusi įstaiga;

Marijampolės vaikų lopšelio – darželio „Rasa“ papuošimai – patys originaliausi;

Kalėdų dvasią gerumo pavidalu nuostabiai įkūnijo Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos bendruomenė.

Marijampolės vaikų lopšelio – darželio „Rasa“ papuošimai – patys originaliausi. Vido Zubricko daugiabutis – išskirtinis. Kalėdų dvasią gerumo pavidalu nuostabiai įkūnijo Marijampolės „Ryto“ pagrindinės mokyklos bendruomenė. Oksanos ir Vaido Karpavičių sodyba – pati gražiausia. Marijampolės Petro Armino progimnazija – gražiausiai pasipuošusi įstaiga. lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Gerasis Kalėdinės nuotaikos skleidimo virusas marijampoliečius užkrėtė Kalėdų dvasia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE