Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kurčiųjų bendruomenė įsikurs naujose patalpose

Marijampolės kurčiųjų bendruomenė įsikurs naujose patalpose

Naujuosius metus Marijampolės kurčiųjų pirminės organizacijos nariai pradėjo įkurtuvių džiaugsmu. Sausio 4 d. įvyko organizacijos naujų patalpų atidarymas ir renginys. Susirinkę bendruomenės nariai ir svečiai kartu pasidžiaugė, kad klausos negalią turintys žmonės turės naujas, erdvesnes patalpas, kuriose galės susirinkti, pabendrauti, spręsti būtiniausias problemas.

Naujųjų patalpų atidarymo juostelę perkirpo Savivaldybės merė Irena Lunskienė ir ilgametė Marijampolės kurčiųjų pirminės organizacijos pirmininkė Ala Grigoriana. Patalpas bendruomenės nariai susiremontavo savo jėgomis ir taria ačiū rėmėjams, kurie prisidėjo, kad jos būtų šviesios ir jaukios. Įkurtuvių šventės renginyje nuoširdų bendruomeniškumą kūrė gestų kalbos pagalba perteikta graži meninė programa ir pristatyti kurčiųjų sukurti kūrybiniai darbai.

Su įkurtuvėmis sveikino Savivaldybės merė Irena Lunskienė, tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas ir Darius Kemeraitis, Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė, Socialinių pagalbos centro direktorė Vilma Ratkevičienė, Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Mantas Čėsna, kolegos iš kitų neįgaliųjų organizacijų dėkodami už galimybę artimiau pažinti bendruomenę, linkėdami kiekvienam ir visai draugijai geros kloties, lūkesčių išsipildymo ir prasmingų  gražių darbų. Marijampolės kurčiųjų pirminės organizacijai priklauso 40 narių, taip pat atvyksta šeimų iš Vilkaviškio ir Kazlų Rūdos. Organizacijos bendruomenė aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose, patys rengia ir vykdo įvairius projektus, renkasi į menines kūrybines dirbtuves, kuriose kuria nuostabius darbus.

„Džiaugiamės jūsų organizacijos aktyvia veikla ir stengiamės išgirsti kurčiųjų bendruomenės problemas bei jas  spręsti. Tikimės, kad naujos patalpos leis jums dažniau susirinkti ir kartu bendrauti. Linkiu kad kiekvienas jūsų bendruomenėje rastų atgaivą širdžiai ir dvasiai, o gestų kalba, kaip pagrindinis tiltas, jungiantis girdinčiųjų ir kurčiųjų pasaulius, pakviestų į naujus susibūrimus, kuriuose galėtume drauge pasidžiaugti jūsų veikla. Raskime laiko klausytis, padrąsinti vienas kitą ir būkime kartu“, –  sakė Savivaldybės merė Irena Lunskienė

Renginyje bendrauti padėjo Kauno Gestų kalbos vertėjų centro Marijampolės padalinio vertėjos, kurios nuolat padeda klausos negalią turintiems asmenims susikalbėti gestų ir lietuvių kalba.

Džiugu matyti, kai metų pradžią ženklina gražūs įvykiai ir nuoširdi visų bendrystė.

.Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE