Pagrindinis > Naujienos > Geriausių Marijampolės policijos sportininkų penketuką puošia vienintelė moteris – Marijampolės policijos nuovados viršininkė

Geriausių Marijampolės policijos sportininkų penketuką puošia vienintelė moteris – Marijampolės policijos nuovados viršininkė

 

Pirmą kartą Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) istorijoje buvo organizuoti geriausių sportininkų rinkimai.

Rinkimai – dvi savaites

Tai vyko siekiant populiarinti Marijampolės policijos pareigūnų fizinį aktyvumą bei sportą ir pagerbti geriausių sportinių rezultatų pasiekusius policininkus.

Dvi savaites trukusiuose rinkimuose balsuojant buvo renkami darbuotojai, kurie 2015 metais aktyviai dalyvavo vietiniuose, taip pat ir Lietuvos policijos departamento bei kitų įstaigų organizuotuose sporto renginiuose.

Padalinių darbuotojai, gavę kandidatų sąrašą su kiekvieno jų sportiniais pasiekimais, sudarė geriausių sportininkų dešimtukus, pagal kuriuos buvo sumuojami balsavimo galutiniai rezultatai.

Iš 32 kandidatų buvo išrinktas geriausiųjų Marijampolės apskr. VPK sportininkų penketukas.

  1. Aidas Sabukonis

Rinkimų penketuką vainikavo, tad visus metus geriausiu įstaigos sportininku galės vadintis Aidas SABUKONIS. Šis Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių būrio vyriausiasis patrulis išties universalus sportininkas. Jis ne tik dalyvavo vietiniuose krepšinio, futbolo bei tinklinio turnyruose, bet taip pat pirmą kartą atstovavo Marijampolės policijai Lietuvos plaukimo pirmenybėse, kuriose iš 34 plaukikų asmeninėje įskaitoje užėmė aukštą IV vietą.

Negana to, Aidas su VPK krepšinio bei tinklinio komandomis iškovojo medalius net keturiuose frontuose: dvi III vietas krepšinio turnyruose (Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti, taip pat 3 x 3 krepšinio turnyre, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti) ir dvi II vietas tinklinio turnyruose (Lietuvos policijos mišraus tinklinio čempionate ir tinklinio turnyre, skirtame paminėti 25-osioms Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) įkūrimo metinėms).

  1. Mantas Varnagiris

Antroji vieta atiteko taip pat Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių būrio vyriausiajam patruliui – Mantui VARNAGIRIUI. Marijampolės vyrų krepšinio komandai „Sūduva – Mantinga 2“ RKL (Lietuvos regionų krepšinio lyga) krepšinio lygoje jau ne pirmus metus atstovaujantis pareigūnas 2015 metais ne tik aktyviai dalyvavo vietiniuose krepšinio, futbolo, tinklinio turnyruose, bet ir užėmė prizines vietas taikomosios trikovės varžybose (III vieta) bei stalo teniso turnyre (III vieta).

Štai Manto pasiekimai Lietuvos policijos departamento bei kitų įstaigų organizuotuose sporto renginiuose: Lietuvos policijos krepšinio turnyras generalinio komisaro taurei laimėti (III vieta), krepšinio 3 x 3 turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti (III vieta), tinklinio turnyras, skirtas paminėti 25-osioms VSAT metinėms (II vieta).

  1. Žydrūnas Brazaitis

Trečiasis geriausiųjų penkete – Žydrūnas BRAZAITIS. Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus (ONTS) vyriausiasis tyrėjas yra tinklinio sporto šakos atstovas. Vietiniuose įstaigos sporto renginiuose Žydrūnas su ONTS komanda laimėjo I vietą tinklinio turnyre, II – krepšinio turnyre, taip pat dalyvavo ir futbolo turnyre VPK viršininko taurei laimėti.

Pareigūnas yra profesionaliai žaidęs už Marijampolės pagrindinę vyrų tinklinio komandą, ir dabar nenutolo nuo tinklinio, jo patirties ir entuziazmo šiam sportui dėka ne vienas titulas papildo Marijampolės apskr. VPK sporto trofėjų kolekciją.

Šiemet pirmąjį kartą Lietuvos policijos departamento organizuotame mišraus tinklinio turnyre, tik finale nusileidę Klaipėdos atstovams, marijampoliečiai tapo vicečempionais, o Žydrūnas buvo pripažintas naudingiausiu komandos žaidėju (vyru).

Kiti šio sezono laimėjimai: tinklinio turnyras, skirtas paminėti 25-osioms VSAT metinėms (II vieta), Lietuvos policijos dvejetų (paplūdimio) tinklinio pirmenybės (II vieta).

  1. Rolandas Gylys

IV vieta penketuke atiteko Kelių policijos skyriaus viršininkui Rolandui GYLIUI. Pagrindines komandines sporto šakas mėgstantis pareigūnas 2015 metais dalyvavo Marijampolės apskr. VPK futbolo turnyre, taip pat krepšinio turnyre, kuriame su komanda užėmė III vietą.

Rolandas su Marijampolės apskr. VPK krepšinio ir tinklinio komandomis iškovojo net 4 medalius Lietuvos policijos departamento bei kitų įstaigų organizuotuose sporto renginiuose: III vietą krepšinio turnyre Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti ir net tris II vietas tinklinio turnyruose (tinklinio turnyre, skirtame paminėti 25-osioms VSAT metinėms, Lietuvos policijos dvejetų (paplūdimio) tinklinio pirmenybėse, taip pat Lietuvos policijos mišraus tinklinio čempionate).

  1. Vilija Danilevičė

Geriausiųjų sportininkų penketuką užbaigia dailiosios lyties atstovė – Vilija DANILEVIČĖ. Viešosios tvarkos skyriaus Miesto policijos nuovados viršininkė laisvalaikiu daug laiko praleidžia sportuodama. Vasarą ją dažnai galima sutikti žaidžiant tinklinį paplūdimio aikštelėse, o žiema neprabėga neišbandžius slidžių teikiamų malonumų.

Viena stipriausių tinklinio atstovių visoje Lietuvos policijos bendruomenėje sistemingai treniruojasi, ir jos darbas nelieka neįvertintas. Lietuvos policijos mišraus tinklinio čempionate Vilija su komanda užėmė II vietą ir buvo išrinkta Marijampolės komandos naudingiausia žaidėja (moterimi). Pareigūnė su kolege iš Kauno apskr. VPK labai sėkmingai atstovavo pirmajai Lietuvos policijos departamento moterų paplūdimio tinklinio komandai, kuri tapo čempione „Tėvynės gynėjų“ sporto žaidynėse.

Verta paminėti, jog Vilija šiemet pirmą kartą gynė VPK komandos garbę Lietuvos policijos stalo teniso pirmenybėse. Prizinė vieta nebuvo iškovota, bet teigiamų emocijų ir įspūdžių buvo pasisemta su kaupu.

 Sportuos toliau

Susumavus ir paskelbus balsavimo rezultatus, visi nugalėtojai buvo šventiškai pagerbti. Padėkos žodį tarė bei geriausius sportininkus apdovanojo Marijampolės apskr. VPK viršininkas Skirmantas Andriušis ir viršininko pavaduotojas Harimantas Poškevičius. Sportininkai džiaugėsi vadovų įteiktais diplomais bei „Sportland“ dovanų čekiais. Po to visi kartu vaišinosi arbata, dalijosi įspūdžiais ir prisiminimais apie komiškas situacijas sporto renginiuose, taip pat aptarė artėjančių sporto renginių organizacinius reikalus.

 Marijampolės apskr. VPK informacija

Marijamp. VPK sportininkai

Policijos nuotr. – Marijampolės apskr. policijos geriausi sportininkai su VPK vadovais

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE